Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hetalia - UsUk - Az normális,...

Hetalia - UsUk - Az normális, ha annyira tetszik ez a páros, hogy akár órákat is el tudok tölteni csak fanficek, doujinshik, és képek nézegetésével/olvasásával? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Már szinte minden szabadidőm erre megy el, mivel azt hiszem nincs nagyon olyan dolog, amit szeretek csinálni.. Ha visszatekintek az utóbbi időkre, azt kell észrevennem, hogy szinte semmi mást nem csináltam...A legroszabb, pedig hogy senki nincs a környezetemben, akivel kibeszélhetném...Nem hiszem, hogy ez feltétlenül abnormális lenne,azért nem hanyagolom el a barátaimat, meg ilyenek, csak a környezetem eléggé hangoztatja, hogy ez nincs rendjén.Szerintetek?

2015. okt. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Keress valami hobbit.
2015. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ugyanezt csinálom XD.Már a hobbim is csak a töri könyvek olvasása.Ha meg fanficet írok vagy rajzolok akkor az is csak USUK XD.
2015. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is keress valami más hobbit második! XD Én is Hetalia fan vagyok de nem ennyire! :D
2015. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Once upon a Miracle válasza:
Nem ártana valami más hobbi, de szerintem amúgy normális. Nálam is vannak olyan napok amikor nem mozdulok a gép elől, mert súlyos fanfic-olvasási kórban szenvedek
2015. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gérard12 ***** válasza:
68%
Nem normális mert nem melegek. Mikor fogják ezt a lányok megérteni? Nem minden anime karakter meleg.....
2016. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én UsUk-ot annyira nem szeretem mivel testvérek.De külö-külön aranyosak.

Én Spamano fan vagyok.

Ha nincs jobb dolgod akkor persze csináld ha szeretnéd :)

2016. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!