Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mio K-ON és Hyouka anime?...

Mio K-ON és Hyouka anime? Létezik ilyen? Vagy micsoda ez egyeltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Láttam egy amv-t a youtubeon szóval egy videót és abban benne volt a Hyoukából a srác meg a Mio k-onból a csaj. Nagyon megtetszett igy első benyomásra egyébként arról szól hogy a lányt elütötte egy kocsi vagy valami ilyesmi (legalábbis ennyit értettem mivel animeaddictson nincs fent igy nem tudtam megnézni).

De nem értem mert sokan azt mondják hogy ez nem anime DE AKKOR MI?! Vagy meg tudom ezt nézni valahol ?vagy vannak részei?Egyeltalán mi ez?



2015. okt. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy saját történettel rendelkező amv, a címe Our Tapes. Arról szól, hogy a lány előtt fényes (idol) jövő áll, de elüti egy autó, és soha többé nem tud lábra állni. Közben a csajok találnak új frontembert, ő összezuhan és öngyilkos akar lenni, de a srác megmenti.


https://www.youtube.com/watch?v=Z6IL_YVNBDQ


Nem ritkák a saját történettel bíró amv-k. Én személy szerint sokkal jobban szeretem az ilyeneket, mint a 'random zenére ritmusossan összeollózott jeleneteket'.

2015. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. okt. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!