Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak ilyesmi animék?

Szeretnem16 kérdése:

Vannak ilyesmi animék?

Figyelt kérdés

Elég sokat láttam de ahogy elnézegettem tetszett pár fajtájú/stílusu anime és gondoltam megkérdezem vannak-e hasonlóak


1.

Olyat keresek ami ilyen ókori stilusu lenne például harcolnak, esetleg lehetne bent fantasy dolgok/lények, meg az fontos hogy szerelem legyen bent. Például Kamisama hajimemashita - hoz hasonló...



2. Olyat szeretnék ami jó, szép, kidolgozott grafikájú lenne, és esetleg a szereplők kinézete is szép lenne, ergó nem 2008-as animére gondolok, csak pár évvel ezelöttit max, ami tényleg szép, és a története is persze izgalmas, és ott is főképp a szerelemről legyen szó, persze az is lehet fantasy, vagy iskolás, esetleg ha van akkor inkább éneklős sztori....vagy igazából bármi, csak tényleg olyan ahol a grafika jó, a történet is, a szereplők is jól kilegyenek dolgozva, meg ami fontos hogy szerelem legyen bent a fő téma...


Köszönöm szépen, még annyi legyen hogy animét keresek, nem mangát, és nem angolul/más nyelven. Csak magyarul, és indavideón tudnám megnézni, de megpróbálhatom letölteni is (ha megoldható) és tényleg tehát csak magyar legyen...:))


Köszi előre is.:)



2015. okt. 11. 09:58
 1/6 Lunariana ***** válasza:

Okori stilus?

Inuyasha

Feliratosoknal nagyobb a valasztek:

kedvenceim: hakuouki, hiiro no kakera.

2015. okt. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. a középkorra gondoltál harcos de szerelem nincs benne Sengoku Basara

2.Clannad és a 2. évada tökéletesen illik bár szerintem ismered

2015. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oda Nobuna no yabou

Special A

Kaichou wa maid sama

Mikakunin de shinkoukei

Akagami no shirayukihime

Toradora

Kilari

Shigatsu wa kimi no usa: Ez a Kedvenc animém!<3

Noragami


Egyenlőre ennyi, remélem segítettem!!

2015. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lunariana ***** válasza:

Ja.

1. a Hakuouki es az Inuyasha a sogunatus korban, a feudalis Japanban jatszodik. Az oda nobugavat azt en is irhattam volna,mert az nagyon remek kis anime.

2015. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtatok 1-2 animét amit ismerek. Viszont a többséget nem. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm.:3
2015. okt. 16. 12:20
 6/6 Lunariana ***** válasza:

zero no tsukaima

odanobuna noyabou,

Madan no Ou to Vanadis,

berserk

Claymore

,Rurouni kenshin.

Tales of the Abyss

Tales of Vesperia

Kyou Kara Maou!

Földtenger varázslója

Juuni Kokuki

Seirei no Moribito

Romeo x Juliet

Swords of Uruk

Berserk

Kenshin (Samurai X) Shura no toki

Basilisk

Ninja scroll

Record of Lodoss War

Slayers

Utawareumono

Tales of Phantasia

Tales of Symphonia...

Biztosan van meg. Ezeket nem ismerem. Most talaltam oket. Ha esetleg hiba, vagy eliras van benne ,vagy csak ketszer irtam akkor bocsanat. Ezekrol, hogy milyenek nyilatkozni nem tudok, de ezek a kozepkorban jatszodnak.

2015. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!