Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Iskolai romantikus animék?

Iskolai romantikus animék?

Figyelt kérdés

Tudom hogy meg tudnám nézni animeaddictson de most a saját véleményetekre vagyok kiváncsi nem az ismertetőre .Jó lenne ha pontozva lenne benne pl.: 10/? (nem muszáj egyébként iskolainak lennie de annak jobban örülnék)

Amiket láttam: Maid sama,vampire knight,diabolik lovers,lovelly complex,inu x boku ss,kamisama hajimemashita,high school DxD,hiiro no kakera,akatsuki no yona,Sukitte ii nayo-Say I love you,hakuouki,hyouka,sankarea,noragami,amnesia,yosuga no sora,special A,high school of dead,Sword art online,neppu kairiku bushi road,strike the blood,Toradora,ookami shoujo,plastic memories,tonari no kaibutsu kun .Ennyi nagyjából DE SEMMI BAJ ha olyat irtok ami már benne van!!



2015. okt. 18. 17:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Angolul nézem egyébként szóval nem baj ha nincs magyarban leforditva))
2015. okt. 18. 17:10
 2/16 anonim ***** válasza:

Myanimelist, keresésnél bejelölöd az school genrét és kidobja az összeset:


[link]

2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Congratulation! Szinte az összeset megnézted én még párat tudok mondani a Hidan no Aria-t amit olyan 10/8-ra értékelnék ebben az animében nem a románc a főszál de pillants bele.A Nisekoi ez is olyan 10/8 na ebbe viszont kicsit viccesen kezdődnek a dolgok. Nem tudom hogy láttad-e a Clannad -et mert az a legalapabb romantikus anime 10/9. Ennyit tudok.
2015. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi :D amugy a Clannadot is láttam csak kihagytam..:$

A Blue Spring Ridet is kihagytam ahogy látom

2015. okt. 18. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Itazura na Kiss szerintem e téren az egyik legjobb.
2015. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ú köszi már rég óta keresem ennek a cìmét ^^
2015. okt. 19. 19:33
 7/16 A kérdező kommentje:
*régóta
2015. okt. 19. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:

KareKano - Elég régi anime és sajnos sok helyen animáció helyett állóképekkel operál, de a karakterek és a történet anblock elviszik a hátukon. 8/10


Skip Beat - Sajnos az anime lezáratlanul maradt, de megéri később a mangával folytatni. 10/10

2015. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szija, én is romantikus animéket keresgélek 1000-el:))Persze nekem is nagyok az elvárásaim, úgy, h elég nehezen találok:)) Éppen most néztem meg egyet, és nagyon tetszett. Neked is ajánlom kukkants bele Nodame Cantabile. Én az olyat szeretem ami kifejezetten, 2 emberke kapcsolatáról, össze jöveteléről szól. Ez is ilyen, szerintem tetszene neked. Ha esetleg tudsz valamit ajánlani, köszönöm:)) Love Staget feltétlen nézd meg, szerintem tetszene neked. Meglepően szórakoztató volt:))
2015. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyet mondok ami jó és van benne szerelmi szál és izgalmas:Peach Girl
2016. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!