Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki valamit tud a Kamisama...

Bellus barna kérdése:

Valaki valamit tud a Kamisama Hajimemashita folytatásáról?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem ezt az animét és eljutottam a 2 évad végére és láttam azt hogy csinálnak egy Ova 2 évadot is belőle ám de sehol se találtam magyar felirattal...

Ha tudna nekem valaki egy olyan linket küldeni ahol ezt megtalálom nagyon megköszönném...

És annak is örülnék ha csak információt kapnák hogy lesz-e folytatása - vagyis lesz-e 3 évad



2015. okt. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ova 2. évadot? Esetleg OVÁT a második évadHOZ.


Nem tudni hogy lesz-e folytatása... jobb tudomásom szerint, bejelentve nincsen.

2015. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a 2 évad Ova-ról tudsz valamit hogy hol találhatom meg magyar felirattal ?
2015. okt. 22. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyaa-n fentvan
2015. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az az OVA amiről itt szó van jelenleg fut még mert augusztusban kezdték el. Ha minden igaz 2016.08.19-ig fog tartani és mindössze 4 részt csinálnak.

Harmadik évadról semmi hivatalos infó nincs még, de szerintem számíthatunk rá a későbbiekben.

2015. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezen az úgy nevezet Nyaa-n hogy van fenn ?

Magyar felirat,-Manga?

2015. okt. 25. 21:37
 6/6 Zsuzsabuzsa válasza:
Én segítek,ez az OVA az indán van fent,három részt láttam fent magyar felirattal,a negyedik rész holnap vagy holnapután jelenik meg,vagy a jövőhéten!Aztán Decemberben kezdik el a 3-dik évadot!Biztos hogy lesz,csak mondom...
2016. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!