Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez lehetséges a Vampire...

Ez lehetséges a Vampire knight-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy a történetben Aido Hanabusa biszexuális?

És az,hogy Hio Sizuka is?

A történetben Aido szokatlanul vonzódik Kaname Úrfihoz. Még az általa okozott rombolások maradványait is gyűjti. Emellett a 2. évadban a visszaemlékezésben mikor még fiatalabbak voltak,nyíltan kijelentette,hogy szereti őt. Ráadásul (akárcsak Luca) mindig vele van,minden őt ért sértést magára vesz és úgy viselkedik,mint egy törtető kislány.


A másik különös jelenség Hio Sizuka viselkedése,különösen Yuki-val szemben. Többször nevezi "jókislány-nak" és számos félreérthető dolgot tesz. Emellett az opening-ben mikor Yuki felveszi a szilánkot,meg akarja csókolni (legalább is nagyon úgy tűnik). Sokszor emlegeti,hogy ő az ilyen lányokat szereti. A hajával is sokat babrál,már-már teljesen félreérthetően. Sokat sugdolózik a fülébe és mindezek fényében számomra teljesen furcsa ez az egész. Szerintetek ez lehetséges?


(Természetesen nem sértésként kérdezem ezt,csupán tényleg érdekelne,hogy ezt csak én találom e furcsának)



2015. okt. 28. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindketten azok, számomra ez rögtön egyértelmű volt. :)
2015. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem Aido csak túlzottan hűséges Kanaméhoz! De Shizuka lehet, hogy biszex!
2015. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hanem biztos. Mindkettő az.
2015. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eszter 202 válasza:

Szia! Nem tudom, hogy megnézed-e még, de azért válaszolok.

Nyíltan nem mondják ki. És Aido nem is az, csak nagyon hűséges, és legjobb barátjaként szereti/tiszteli Kanamét. Shizuka.....lehet. Bár szerintem ez aféle tisztavérű dolog....mármint Kanamét is tett félreérthetően dolgokat Zeroval....pedig utálja. Túrák az ellenségeinkkel 😃 Ja ezt azért mondom, mert Yuuki szerintem afféle vetélytárs volt neki. Valamilyen szinten uyanis szerelmes volt szerintem Zeroba a nő.

De persze semmi sincs kizárva, ez csak az én véleményem! 😃

2016. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszter 202 válasza:
Bocsi, durvákat akartam írni.
2016. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!