Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Hyuuga, vagy az...

Szerintetek a Hyuuga, vagy az Uchiha klán az erősebb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ebből lehetne egy hatalmas vitát nyitni, mert mindenki azt tartja erősebbnek, amelyiket szereti, de egyszerűen a legerősebb szem a Rinnegan, utána következik a Sharingan és végül a Byakugan. Mindenesetre kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. D

2015. okt. 28. 14:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ez a kettő klán a legerősebb Konohában.Amúgy a byakugan erősebb mint a sharingan,Kakashi is mondta,de a sharingan következő "fokozata" már jóval erősebb a byakugannal(mangekyo sharingan),de ugye ez csak 1 személynek volt akkor a klánban.Ha élne shisui biztos,hogy az Uchihák nyernének.Am a hyugák védelme a legerősebb,szóval nem lenne olyan könnyű.Am a hyugákat jobban bírom,mivel ott a kedvenc szereplőm is(Neji),de így is azt mondom,hogy az Uchihák,de nehezen nyernének.
2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Dunken Master válasza:
Ugye az Uchiha klánban nem mindenki rendelkezet a Sharingannal a mangekyou sharingannal pedig pláne Hyuuga klán ahogyan látam mindnek megvolt az a képesége hogy használja a byakugant és a sima Sharingannál erősebb a Byakugan szóval szerintem a Hyuuga klán erősseb pláne hogy az Uchiha klánbol csak páran maradtak
2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Az én ismereteim alapján (amik persze lehet tévesek) a Sharingan ugyan arra képes, mint a Byakugan, kivéve azt a "Hakke" ütést és a forgást, csak nekik plusz van az, hogy egyszerre több tárgyra is tudnak 100%-os figyelmet összpontosítani, jövőbe látás, másolás mind justu és mint thaijutsu terén, illetve genjutsuk, melyek ugye nem bitang erősek, de egy átlag embert simán elkapnak. Tehát ha csak a sima 3 tomois Sharingant nézzük, akkor az is erősebb. Nyilván én úgy gondolom, hogy mindegyik szem erős, csak tudni kell használni. Itachi Mangekyo nélkül is brutálisan volt, simán szétkapta volna Nejit, aki a Hyuuga klán legjobbja, Mangekyoval meg meg sem kéne erőltetnie magát. De Itachi szerintem pont az a ninja, aki Sharingan nélkül is kemény lenne. Mindenesetre a Sharingan erejét Kakashin láthatjuk a leginkább, hát hányszor mentette meg az az életét. Nekem a Hyuugák "Hakke" ütése tetszik nagyon, meg a 360°-os látás. :D Azok jófélék, de a többi technikája alulmarad a Sharinganéval szemben.
2015. okt. 28. 14:50
 4/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk azzal egyetértek, hogy az Uchiha klán eleve kihalóban van. Viszont, ahogy utánanéztem a 3 tomoe-s Sharingannak több képessége van.
2015. okt. 28. 14:57
 5/39 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod.A byakugan látja a teljes chakrát,a tengetsu pontokat,360 fokos látószög.Valamint a byakugannal könnyedén fel lehet ismerni a genjutsut a chakra miatt.Míg a sharingan nem látja a chakrát,csak a mozgást.Letudja másolni a ninjutsut,taijutsut,valamint rendelkezik szemtechnikás genjutsukkal,de ez már a mangekyo. Amúgy Nejit nem értem miért hasonlítottad Itachihoz? :D Ez most akkora hülyeség volt. :D Itachi jóval erősebb és idősebb nála,egyértelmű,hogy ő nyer,de azért nem olyan könnyen,ahogy te leírtad.Neji sem hülye,hogy bedőljön 1-2 genjutsunak,de egyértelmű,hogy Itachi kinyírná.Különben meg nem Neji a legerősebb,hanem Hiashi(Hinata apja).Ő jóval erősebb Nejinél.Am amit a második válaszoló írt,az tényleg igaz,hogy mindenkinek van byakuganja,de az Uchiháknak nem mindenkinek van sharinganja,de még így is az Uchihákra voksolok.
2015. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A legerősebb Uchihát hasonlítottam a legerősebb Hyuugahoz. De akkor tévedtem, azt hittem, hogy Neji a legerősebb Hyuuga. Amúgy a Sharingan is látja a chakrát és a genjutsut simán felismeri, a Byakugan az 10 mérföldre tud ellátni, míg a Sharingan a chakralátó módban bár tovább lát, mint sima szemmel, de azért nem 10 mérföldre lát. :D Majd még kifejtem kicsit jobban, hogy megértsétek, hogy mire gondolok pontosan, csak most nincs időm. :D De amúgy azt nem tudtam, hogy alap Sharinganja sem volt sok Uchihának. Köszi ezt az infót. :D
2015. okt. 28. 17:00
 7/39 anonim ***** válasza:
Ha 1 fullos Uchihát és 1 fullos Hyuugát nézünk, akkor az Uchiha, mivel ott van neki az Amaterasu és Susano. Ha pedig még Rinneganja is van, akkor még egyértelműbb a dolog.
2015. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
UCHIHA!!!!! <3
2015. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Itt az egész klán harcol,nem 1 ember.Ne legyetek már elfogultak.
2015. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Csak egyedül Obito vagy Madara erősebb, mint az egész Hyuuga klán.
2015. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!