Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroko no basuke fanok! Mit...

Kuroko no basuke fanok! Mit gondoltok a rajzaimról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiváncsi vagyok nektek mi a véleményetek az én saját knb-s "karakteremről"? A rajzokat csak gyorsan össze dobtam az őszi szünet alatt, szóval az most nem lényeges.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

Nézzétek el nekem hogy valahol hosszab valahol rövidebb haja van...az azért volt mert...nem tudtam eldönteni hogy melyik legyen. Mit gondoltok róla? A válaszokat előre is köszönöm :) 14/l



2015. okt. 30. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe tudsz ilyen szépen rajzolni?! : oo
2015. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi de ezeket csak gyorsan össze dobtam xd
2015. okt. 30. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól rajzolsz, kár hogy ilyen túldícsért alsóbbkategóriás animékre pazarlod a tehetségedet. :)
2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy lesznek olyan ....emberek akik leszólják a knbt direkt írtam hogy knb fanok mert aki nem szereti az nyilván nem érti...én imádom a kosarat azért is tetszett és szivesen rajzolok ilyeneket, de azt nem hagyom annyiban hogy minden indok nélkül leszólják...Elég sok animét néztem de ez volt az első ilyen típusú anime amit láttam... először ugy gondoltam hogy unalmas és béna de mire a végére értem nagyon megtetszett szóval...egyrészt mert nem tetszik neked, attól még másnak tetszhet másrészt ha nem nézted végig akkor inkább ne Írj ilyeneket...tapasztalat nélkül felesleges ilyeneket mondani rá...rengeteg pocsék primitív anime van és ha nem tetszik, nem nézem meg...ilyen egyszerű...ez az anime már pedig egyáltalán nem tartozik ebbe a kategóriába.Mindig is érdekeltek a komolyabb, érdekesebb művek mint pl: Rainbow,Monster,Mushishi...ilyesmik...szóval én csak arra akarok kilyukadni, hogy ne ítélkezz tapasztalat nélkül.Én nem akarlak megbántani, csak ezt nem tudom lenyelni, hogy kritizálod alaptalanul. Remélem nincsen harag, és senkit sem bántottam meg, de ezt muszáj volt elmondanom...és köszönöm hogy szépnek találtad a rajzaim.
2015. okt. 30. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
14 évesen Mushishi meg Monster...? Szép.. csak sanszos hogy gyerek fejjel nem tudnád értékelni, vagy értelmezni. Egyébként két évadot megnéztem belőle, semmi komoly... sőt, a Slam Dunk gyenge másolata az egész, rengeteg shounen klisével.
2015. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te tipikus olyan ember vagy aki, azt hiszi mindenkinél okosabb... Azért mert csak 14 éves vagyok nem nézhetek értelmes animéket? Képzeld mindegyiket megértettem és fantasztikus,érdekes sztorjuk van. És aki 10 évesen Tokyo ghoul-t meg Another-t néz azt miért nem szólod le? érdekes...Feltettem pár kérdést eddig senki nem válaszolt rá szóval nem szeretnék vitába keveredni, mert nem feleslegesen csináltam és kíváncsi vagyok az emberek véleményére hogy milyennek látják "őt". ha idősebb vagy, akkor csak nem fogsz egy "idióta" 14 évessel vitatkozni...szóval köszönöm a válaszodat zárjuk le ezt a témát.
2015. okt. 30. 22:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék hogy ennyi erővel, bármelyik anime valamilyen régebbi animénak a másolata... csak mert ugyanaz a téma...hülyeség nem?Nekem tetszik és kész ha neked nem, ez van...
2015. okt. 30. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Meehhh.. azért nem kell magadra venni, minden mostanában divattá lett animét utálok, magában és globálisan is, nem tesz jót az iparnak hogy az ilyen shounenek kapják a sztárszerepet, nem pedig a Mushishi félék. Mellesleg a Slam Dunkot azért hoztam fel mert ugyan úgy átlagos sportanime története van, még is ott tudtak karaktereket írni, KnBben nagyobb hangsúlyt fektettek a "meteorzúzásra" meg egyéb röhej képességre, ahelyett hogy a karaktereket normálisan felépítették volna.
2015. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ismerem azt a sport animét is csak sajna nagyon hosszú és sokat kell tanulnom ezért mostanában nincs időm animét nézni. Imádom a kosarat nézni meg sportolni is és hát na megtetszett ez van nem szeretem az ilyesmiket de ez kivétel... Olyan animéket mint a mushishi ne nagyon várjál mert, a társadalom nagy részének nem tetszenek az ilyesmik így nyilván nem is lesznek olyan népszerűek. Valószínűleg ezért van ilyen kevés...de valaki már tényleg válaszolhatna a kérdéseimre...na majd holnap...
2015. okt. 30. 22:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért ilyen kevés mert a társadalom nagy része nem is akarja megérteni a Mushishi féléket. :D
2015. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!