Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem mondani az...

Tudnátok nekem mondani az Anotherhez hasonló animét?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva a véres jeleneteket nem igazán szerettem benne de azt viszont nagyon hogy az elején nem igazán értettem semmit. Szerintem nagyon jó története van az egész animének és valami ilyen animét keresek.Az AnoHana animét is láttam félig meddig de az nekem túl szomorú volt.

2015. okt. 31. 11:41
 1/6 fullmetalpanikkilari válasza:
Szerintem a kuroshitsujo az ehhez hasonlo. Bar van egy olyan cimu hogy akatsuki no yona ami nem ennyire ehez hasonlo es a tortene viszont kidolgozott es az elejen meg nincsenek kibogozva a migirott szalak
2015. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike!:) Mind a kettő tetszik így az ismertetője alapján úgyhogy lesz mit nézni.:D
2015. okt. 31. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hangulatra szerintem a "Dusk Maiden of Amnesia" hasonlít rá.


Még néhány ami esetleg szóba jöhet:

Shiki

Corpse Party (nekem nem tetszett)

Higurashi

és Kara no Kyoua filmek között is van 1-1.

2015. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D-Mano ***** válasza:

From the new world

Ergo proxy (erősen posztapokaliptikus és sötét hangulatú, de én nem tudtam abbahagyni)

2015. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Corpse party tortured soul ,lehet nem irtam pontosan a címet de megtalálod Indán fent van feliratosan...éjfél fele néztem,nem vagyok gyerek,de azért a erősen "rám telepedett" horror a javából.Bár irtad,hogy a véres részeket nem szereted...ebben viszont sok a csonkítás stb... de szerintem azért megnézheted,mert ez és az Another a 2 legjobb horror anime

+ a 3-as által ajánlott : Dusk Maiden of Amnesia

Még próbálkozzz meg a Mirai nikki-vel,mindenki horrornak állítja be,de szerintem csak durvább horror..és 1 picit agyalós a végén ici-pici csavarral

2016. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös vagyok

Azt akartam a Mirai Nikki-re írni,hogy durvább akció és nem durvább horror ...sry

2016. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!