Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezt hol tudnam megnezni?

Ezt hol tudnam megnezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Naruto Shippuuden ugye hetente jonnek ki a reszek, jelenleg 435.resznel tart. Ez ugye a rendes sorozat.

Egy csomo mindenhol (:D) lattam hogy Narutonak Hinata a parja es gyerekuk is van stb (ugye Boruto vagy ki) es Naruto a Hokage meg a stb...Ez a Naruto: The Last-ban van benne? Es annak mi koze van a sorozathoz, mert meg mindig megy...?

Koszonom a valaszt :)



#film #anime #Naruto #rész #moovie #Naruto:The Last
2015. okt. 31. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A manga már lassan 1,5 éve befejeződött. Az anime az alapján készül, csak telepakolják felesleges fillerekkel, én ezért is dobtam az animét.


A manga legvége 10 éves ugrással van a végső harc alatt, mindenki összejött valakivel Narutonak van gyereke, ő a hokage stb...


Mivel a Naruto studoja -Perrot- mindent megtesz annak érdekében, hogy minél több pénzt beszedjen, így még kidobott egy movie-t a manga befejező része és a utolsó arc között, ott jön össze Hinataval.

Magyarul a The Last a sorozat után játszódik, arra meg szarnak magasról , hogy ez egy így elég nagy SPILER azoknak akik csak az animét nézik.

2015. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!