Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok az animék amelyeke...

Melyek azok az animék amelyeket látnom KELL és ti is láttátol, jó a története és nem egy elfelejtendő anime, azaz megéri megnézni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim, amiket sose fogok elfelejteni:

Gintama - a legjobb paródiasorozat, amit láttam. Elég sok animét kell hozzá ismerni, mert rengeteget kiparodizál, illetve a japán nyelvvel is érdemes tisztában lenni, mert rengeteg szóvicc szerepel benne (már a cím is az).

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - a legjobb anime, ami bemutatja az igaz barátságot. Realisztikus, nincsenek benne természetfeletti dolgok.

Mahou Shoujo Madoka Magica - egy teljesen újfajta mahou shoujo anime. Eléggé elvont, emiatt inkább 17-18 év kor felett ajánlanám (már csak azért is, mert elég sok Faust utalás van benne, a Faust pedig tizedikes anyag, így 16-17 éves kor körül ismerkedik meg vele először az ember).

Code Geass - az egyik legjobb történettel és szereplőgárdával megáldott anime, felejthetetlen lezárással.

Steins;Gate - nagyon jól megoldja az időutazás problémáját, csavaros, kevés logikai bakival ellátott anime. Nyugodt szívvel megadnám neki a "legjobb történettel rendelkező anime" címet.

Wolf's Rain - az első japán szinkronos anime, amit láttam, számomra felejthetetlen élményt nyújtott.

2015. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fullmetal Alchemist Brotherhood (aka Testvériség)
2015. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Beck

Serial Experiments Lain

Cross Game

Berserk

Claymore

Michiko to Hatchin

Akira

Haibane Renmei

Kaiba

2015. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KawaiiLaura válasza:

Magi

Gangsta

assissinaton classroom

magi

kuroko no basuket

2015. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Charlotte
2015. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex és a 95 filmet is nagyon érdemes megnézni.

Neon Genesis Evangelion (+ a befejező film: The End Of Evangelion)

FLCL

Serial Experiments Lain

Cowboy Bebop

Fate/Zero

Az összes Satoshi Kon film (kemény 4 darab van, de mind alap): Paprika, Tokyo Godfaterhs, Perfect Blue, Millenium Actress

Baccano!

Akira

2015. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D-Mano ***** válasza:

NANA

From the new world ( posztapokaliptikus misztikus thriller. Fordulatos és lelkiismereti kérdéseket is feszeget)

Shiki (fordulatos, lendületes, misztikus thriller/horror)

Attack on titan

2015. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, lesz miből válogatnom! :D
2015. nov. 11. 00:51
 9/9 Minodoro válasza:
NANA :- Ket, 20-as eveiben jaro jaro no talalkozik a vonaton egy teli este, uton Tokjo fele. Az egyetlen kozos dolog bennuk a nevuk, mindketto neve Nana.Azert szeretem kulonosen ezt az animet (pedig a mufaja nem a kedvencem), mert ugy mutatja be a vilagot, eletet, amilyen valojaban. Nem szepiti a dolgokat, ennek ellenere rengeteg resznel nevettem foldig magam. Ajanlom meg a mangat. A grafikaja egyedi. Egy animehez sem hasonlithatom ossze, mert nincs meg ilyen grafika. A karakterek jol kidolgozottak, valamint remek fejlodeseket illetve visszafejlodeseket lathatunk. Az elso anime amire eletemben megadtam a 10/10 minositest.
2016. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!