Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani romantic-come...

Tudnátok mondani romantic-comedy-school life animét? (lent)

Figyelt kérdés

A Sakurasou no Pet na Kanojo-t láttam és nagyon tetszett, szóval szeretném, hogy ehhez hasonló színvonalú története legyen.:) Jó lenne, ha a grafikája is modernebb lenne, gondolok arra, hogy ne legyen a karakter szeme akkora, mint a fél feje:D

Előre is köszi, ha írtok vmi hasonlót:)^^



2015. nov. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaichou wa Maid-sama

Kami-sama Hajimemashita

Kimi ni Todoke

Servant x Service

Tonari no Kaibutsu-kun

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Skip beat

Love Lab

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Special A

Hayate no Gotoku

Mikakunin de Shinkoukei

Ouran Koukou Host Club

Working!!

2015. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bellus barna válasza:

Zero no Tsukaima(kicsit fura a rajzolás de igen jó kedvencem és minden van benne amit egy romantikus anime rajongó akarna)

Kamisama Hajimeshita( ez pont jól rajzolva , nem olyan régi és lesz még folytatása amit most csinálnak....ÁÁÁ nagyon jó és szakadsz rajta )

Kaichou wa Maid-sama ( ez egy picivel régibb de egyáltalán nem rossz a rajzolása kifejezeten jó...ezt is nagyon imádom és ajánlom mert tudsz benne röhögni és pont annyira romantikus amenyire kell, bár kár hogy nem folytaták)

Soredemo sekai wa utsukushii ( ez egy aranyos történet...ha pl. láttad az ezer egy északa meséji című filmet na kb. olyan csak sztem jobb...nem nagy durranás de élvezhető nekem nagyon tetszett)

Itezura na Kiss ( na ezen leestem majdnem a székről.. nagyon vicces + nagyon romantikus és ebben is minden benne van sőt lehet hogy még egy kicsivel több is, egyszóval Nagyon Jó!)

Toradora ( hát ez is jó érdemes megnézni, ezen is lehet nevetni + romantikus szál is van benne bőven, bár nekem a vége értelmetlen és befejezetlen...de azért jó)

Golden Time ( ez is nagyon jó de ezt még nem fejeztem be de eddig meg vagyok vele elégedve)

Sakurasou no Pet na Kanojo ez nekem is tetszett de ebben a szerelmi szál is volt de sztem jobban volt ráhangolva a barátság erejére de ez is jó nagyon ... annyira örültem a végén Ritának és a Tigrisnek ááá nagyon cukik aztán Misaki (talán) meg Jen ...

Na ennyit tudok remélem tudtam segíteni..

2015. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bellus barna válasza:
Elöző vagyok: ja és persze Sorata-nak és Mashiro-nak is ....
2015. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!