Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért szereted az Angel...

Miért szereted az Angel Betas! -t?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik szeretik.

2015. nov. 29. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:

*Beats!

Elírtam a kérdésben a címet, elnézést ^^

2015. nov. 29. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Taglalhatnám hogy jó anime, meghogy megható, összetett és a vége miatt elgondolkodtató. Valamilyen szinten ez igaz is, de ezt a megálapításomat csak addig véltem helyesnek amíg nem láttam a Haibane Renmei-t. Az anime aminek az újradolgozott totál lebutított verziója az Angel Beats!.
2015. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Haibane-t én épp most tervezem megnézni:). Az Angel Beats nekem azért tetszett, mert a halál utáni életről szól, valamint a megismert életek és a szereplők fokozatos megbékélése miatt is. Igazából a végéig reménykedtem benne, hogy hátha föltűnik valamilyen Istenféleség, hogy megmutassa, a túlvilág nem egy minden természetfelettit nélkülöző hely...
2015. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firefox2003 válasza:
Mert mély üzenete van és egyszerre tud megsiratni és röhögőgörcsöt kiváltani a nézőböl. Emellett nincs eröltetve a drámai része, a befejezés csattanós és gyönyörű! A kedvenc animém!!!!! :D
2016. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!