Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek hogy tetszik a shinseka...

Nektek hogy tetszik a shinsekai yori/from the new world?

Figyelt kérdés

18. résznél tartok és kicsit már unom van érelme végignéznem? még van 8 rész belőle érdekes lesz?

eleve azért kezdtem el mert elvileg horror de én nem mondanám eddig annak.

ha lehet akkor ne spoilerezzetek


a válaszokat előre is köszi



2015. dec. 1. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Vége lesz véresebb csak. Nekem tetszett, egyik kedvencem, de gondolom ízlés dolga, mindenkinek más jön be, de ha csak azért nézed, mert vérengzést és gore hülyeségeket vársz akkor nem csodálkozom, hogy nem tetszik.
2015. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Csak azt vártam hogy valamennyire rémisztő legyen mert ez a horror lényege nem kell annyira véresnek lennie.


Még várom a véleményeket:)

2015. dec. 1. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az tény, hogy eléggé különc anime, és nem az a fajta, amit mostanában tucatszámra csinálnak. Nekem is a kedvenceim közé tartozik, de ennek ellenére nem szoktam nagyon ajánlani másoknak. Ha már eljutottál a 17. részig, szerintem nézd végig. Pont a 18. részben kezdődik az anime végéig tartó eseménydúsabb rész. Nehéz anélkül mondani bármit is, hogy spoilereznék, de itt lesz egy komoly konfliktus, ami sok áldozatot követel majd.
2015. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!