Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem olyan fiú...

Mondanátok nekem olyan fiú neveket amik animékben szerepelnek, esetleg úgy hogy az animét is mellé írjátok?

Figyelt kérdés
+A helyes kiejtését.

2015. dec. 5. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Zárójelesen megjegyzem az elején, hogy a japánok az a-t enyhén ásan, az u-t enyhén üsen ejtik. Igazából elég nehéz "helyes" kiejtést utána írni, mert a japánok kicsit máshogy ejtik a hangokat, mint mi, de megpróbáltam (inkább az animékben hallgasd meg, hogy mondják a neveket, az a biztos:D).

10 kedvenc férfi karakteremet írom le, mert nem akarom felsorolni az összeset, akit ismerek, ha nem baj:D

1. Lelouch Lamperouge/Lelouch vi Britannia - ahogy a japánok ejtik: [Rurusu Ranperuzsi]/[Rurusu vi Buritania], ahogy "kéne", abban nem vagyok biztos, mert olyan franciásnak tűnik nekem, és nem tudok franciául, szóval csak tipp: [Lülüs Lamperüzs]/[Lülüs vi Britannia] - anime: Code Geass

2. Sakata Gintoki - [Szakata Gintoki] - Gintama

3. Hijikata Toushirou - [Hidzsikata Tósiró] - Gintama

4. Okita Sougo - [Okita Szógo, a második o is enyhén hosszú, de az elsőn van a hangsúly, mintha így mondanád: Szóógó] - Gintama

5. Takasugi Shinsuke - [Takaszugi Sinszuke, az u-t alig ejtve] - Gintama

6. Takashi Natsume - [Takasi Nacume] - Natsume Yuujinchou

7. Kougami Shinya - [Kógami Sinnya] - Psycho-Pass

8. Makishima Shougo - [Makisima Sógo, hasonlóan, mint a Szógónál, itt is mind a két o-t hosszúnak ejtik, de az elsőn van a hangsúly] - Psycho-Pass

9. Setsuna F. Seiei - [Szecuna Ef Szejej] - Kidou Senshi Gundam 00

10. Akabane Karma - [Akabane Karuma, u-t alig ejtve] - Ansatsu Kyoushitsu

2015. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sailor Moon:

- Chiba Mamoru (csiba mamoru)

- Furuhara Motoki

- Gurio Umino

- a négy Shitennou: Jedaito (Jedaite), Kuntsu-aito (Kunzite), Zoisaito (Zoisite), Nefureito (Nephrite)

- Eriosu (Elios, Helios)

- Dr. Tomoe Souichi


- Kaitou Ace - Codename: Sailor V

- Saituo Yakumo - Yakumo Saitou in the Psychic Detective

2015. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!