Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Elfen Lied anime miről szól?

Az Elfen Lied anime miről szól?

Figyelt kérdés

És hallottam már olyat is hogy valami sajátos dolgot akar bemutatni az anime és így fogalmazta meg a mondatot az illető hogy "Az lehet hogy felfogod miről szól de azt nem érted hogy mi az amit igazából be akart mutatni az író."

Szóval ez az anime mit is takar hogyha tényleg nem csak arról szól ami benne van az ismertetőjébe?



2015. dec. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Legjobban erre egy régi peter blogposztal lehetne válaszolni: [link]
2015. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Az lehet hogy felfogod miről szól de azt nem érted hogy mi az amit igazából be akart mutatni az író." Ez úgy hülyeség ahogy van.Elég sok animénél erre szoktak hivatkozni,hogy igazából sokkal mélyebb mondanivalója van annál amit elmesél,hát nem a legtöbbnél nem igaz csak a fanjai védik így az adott művet.Az elfen lied tele van céltalan gyilkolászással + fanservice-sal ha nem vársz ennél többet akkor nem fogsz csalódni.
2015. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4,5 óra az egész, mióta feltetted a kérdést, azóta többször végignézhetted volna az egészet.
2015. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kicsit értelmesebb választ adjak, engem a tengerpart például nagyon megfogott, az egész történet ennek a közelében játszódik, és a part fejkitisztító látványa megadja az alaphangulatot. A másik vonal ami tetszett az Dr. Kurama személyes tragédiája, amivel könnyen azonosulhat a néző. A megosztott linkkel sok szempontból nem értek egyet, vannak akik népszerű animék lehúzásából akarnak hírnevet csinálni. pl Lucy nem azért szökött meg mert rossz a biztonsági rendszer, hanem mert szabotálták a rendszert, mégpedig az igazgató fia. Kouta és Yuka miből finanszírozzák a házat? Egyetemisták, rokonoktól kapják a pénzt a tanulmányaikra.

Végezetül, én anélkül néztem meg hogy a címén kívül bármit tudtam volna róla, mégis nekem bent van a top 10 kedvenc animém között.

2015. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég az ilyen sznoboktól feláll a szőr a hátamon...

Nyilván van valamennyi mélysége az animének, de 80%ban 15-16 éves tiniknek adják be a gyilkosság és szex adagjukat.

Tulajdonképpen egy kidolgozottabb történettel megáldott hárem anime moe lolikkal, gyenge fanservice poénokkal, meg gore jelenetekkel, amit egyesek többnek hisznek, mint ami.


Amit #4 írt, az igaz, és teljesen rendben van, hogy valakinek bejöjjön, de ettől még egyáltalán nem lesz olyan mély és megfejthetetlen az Elfen Lied, mint amilyennek a lekezelő stílusú barátod be akarta mutatni.

2015. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!