Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animéket...

Tudnátok hasonló animéket mondani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hiiro no kakera, Akatsuki no Yona, Uta no PrinceSama, Brothers Conflict, Diabolik Lovers, Dance with Devils, Vampire Knight, Amnesia... Ehhez hasonló animéket keresnék, tehát egy csaj és körülötte 800 bishi lebzsel, és ha lehet legyen kint az összes része... Gome, nem tudom hogy nagyok-e az elvárások... Előre is köszike ♥

2015. dec. 10. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamigami no Asobi

Hakuouki

Ouran Koukou Host Club

2015. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a Kamisama Hajimemashita ugrik be.
2015. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uta no prince sama
2015. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nevem Panni ***** válasza:

Most kapod az évezred legjobb válaszát

Tonari no Kaibitsu-kun

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Ao Haru Ride

Inu x Boku

Lovely Complex (ez magyar szinkronos és nagyon jó)

Skip Beat

Nem az összes olyan mint amit leírtál, de az animék amiket felsoroltál azokhoz hasonlóak ;)

2015. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Kamisama Hajimemashitát, az UtaPri-t, az Inu x Boku-t a Lovely Complex-et már láttam, mindenkinek köszönöm a válaszokat :3 azért még várom a további címeket :D
2015. dec. 11. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van az összes reverse harem (fíúhárem) amiben bishounenek vannak....direkt beállítottam hogy előre rakja a legjobbnak értékelteket

Amúgy nekem is ez a kedvenc műfajom 😊😊

2015. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszikee :D *-*
2015. dec. 12. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!