Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Igazi szerelmes anime amibe...

Szamagi kérdése:

Igazi szerelmes anime amibe van is sok romantikus rész?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan animét amibe van flört, csók, ölelkezés, érzelmes és tényleg szerelmes is? Mert néztem már párat de alig volt benne romantikus rész, pedig romantikus kategóriába volt téve. Szóval olyat keresek amibe érzelmesen kimutatják egymás iránt a vonzalmukat és sok összebújós rész van meg stb.

2015. dec. 14. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

toradora!

Plastic Memories

shigatsu wa kimi no uso

2015. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Golden time
2015. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2015. dec. 14. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Suki-tte Ii na yo

Itazura na Kiss

2015. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajna ezeket mar lattam, esetleg ujat ami jo es izgi nem láttál? Vagy mast mondanal?
2015. dec. 15. 09:06
 6/12 nomemi válasza:

hiiro no kakera

sakurason no pet na kanojo

kaicho wa maid sama

special A

Nem tudom h mennyire tudtam segiteni vagy h ezek megfelelnek-e az igényeidnek...:)

2015. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hm köszönöm, igazából bármit megnézek mert az összes anime érdekel, csak ha kifogok egy olyan animét ami 100%ig olyan műfaj meg minden akkor azokat imádni szoktam.(azért is keresek oylat amibe szerelem van csak valami újba ami még nem volt új ciki más helyzetes vagy más új történettel rendelkező, valami egyedi)*-*
2015. dec. 23. 00:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valami egyedire vágysz akkor Lovely Complex, de ez nem igazán a romantikára van hangoldódva, hanem inkább vígjáték a stílusa. De ami tényleg romantikus és aranyos: Itazura na kiss, Suki-tte ii na yo.
2015. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Sakurasou no Pet na Kanojo-ra meg a Kaichou wa Maid-sama-ra adok egy-eg +1-et, de a helyedben a Sukitte ii na yot hanyagolnám...
2015. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezeket mind láttam és nagyon tetszettek:) de köszönöm már így is sokat segítettetek.
2015. dec. 23. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!