Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach mangában több kapitányt...

Bleach mangában több kapitányt is zombie-vá alakítanak, ez pontosan mit is jelent?

Figyelt kérdés
Mangát olvasom és egyik ismerősöm mondta hogy zombivá alakítják Toshirot és még talán 2 kapitányt még amiknek a nevét nem tudom. Lényegében mit takar ez a zombi lét a Bleachben??? Gyengébbek lettek ettől a kapitányok vagy mi???

2015. dec. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A quincy-k egyik tagja kezdi el őket irányítani, nagyjából a 590.fejezettől veszi kezdetét, én már nem nagyon emlékszem rá, mert kb 623-nál abba hagytam és majd ha befejezik, akkor folytatom, szóval annyira részletesen nem ismerem a sztorit, hogy akkor meghaltak-e vagy sem...
2015. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Huhh ez egy bonyolult kérdés.


Először is két részre kell osztani ezt a három kapitányt. Van Rose (3. osztag) és Kensei (9. osztag), akik úgy lettek zombik, hogy eredetileg már halottak voltak, mert egy másik quincey megölte őket. Amikor utoljára láttuk őket már Mayuri irányítása alatt voltak.


Ezzel ellenben van Toshiro és Matsumoto, akiket még életükben alakítottak zombivá. Na, ők menthetőek és Mayuri meg is mentette őket valami kapszulával. Bár ennek az volt az ára, hogy az életük jóval rövidebb lett, mint amilyen eredetileg lett volna.


Arról eddig nem volt szó, hogy milyen hatással van ez a dolog az erejükre, de én nem hisze , hogy gyengébbek lettek volna, mivel Torhiro ugyanúgy használta Hyorinmarut zonbiként, mint egyébként rendesen.

2015. dec. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik quincynek az volt a képessége,hogy aki érintkezésbe került a vérével, az zombivá vált és tudta őt irányítani. Meg volt még valamilyen képessége, már nem tudom.

De nem, vagy nem mindenki halt meg, aki zombi lett. Rose és Kensei esetében elképzelhető,hogy meghaltak, mivel eléggé elverték őket. Hitsugaya viszont nem.

2016. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!