Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fogalmazást kell írnom nyelvta...

Fogalmazást kell írnom nyelvtan órára egy általam átírt klasszikus meséről és gondoltam egy anime jó kiinduló pont lenne. (? )

Figyelt kérdés

igazából 1 animét rá szeretnék írni egy Hófehérke vagy egy Csipkerózsikához hasonló mesére (mindegy milyen mese csak klasszikus legyen , amit mindenki ismer) és ötleteket szeretnék kérni hogy szerintetek melyik anime lenne az olyan amit ha átírok akkor biztos 5-öst kapnék a dogámra.

annyit szeretnék kérni hogy ne legyen nagyon öldöklős az anime mert azt nem tudom felhasználni:)



2015. dec. 20. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni hogy a tanár példaként A medvefeletti medve esete a malacpecsenyével című kis történetet olvasta fel(nagyon rövid csak ajánlani tudom)
2015. dec. 20. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Akagami no Shirayukihime ,Kaleido Star
2015. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de ezeket nem tudom felhasználni:)
2015. dec. 20. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem nem. klasszikus mese az mondjuk a Piroska és a farkas. De ha arra gondolsz,hogy egy animéből átvegyen tulajdonságokat stbket akkor jó :)
2015. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igazából agy anime rövid sztoriját akarom leírni csak egyszerűen a neveket helyettesítem át- és a sztorin is kicsit változtatok de az már az én dolgom:)-
2015. dec. 21. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Kobato. ,

No.6 ,

Wolf's Rain ,

Akatsuki no Yona

2015. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még!:))
2015. dec. 21. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Arata Kangatari

Makai Ouji: Devils and Realist

Skip Beat!

Full Metal Panic!

2015. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamisama Hajimenrsita - val és próbálkozhatsz vagy watamote esetleg kiss x sis
2015. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!