Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani...

Apollo sama kérdése:

Tudnátok olyan animét mondani ami hasonló mint pl. sword art online?

Figyelt kérdés
jó sztorija legyen a romantikus szál sem hátrány a legfontosabb hogy mágiával kapcsolatos legyen ahol pl a főszereplő szépen lassan szerezze meg a hatalmat miközben meg akar védeni valakit szintén fontos befejezett anime legyen de ne 12 részes mert attól már a falnak megyek

2015. dec. 21. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

SAO és jó sztori :D

Nézd meg az Accel World-öt. Ugyanúgy Kawahara munkája, ugyanaz az univerzum, ugyanaz a setting és ha lehet még a SAO-nál is rosszabb. De ha te pont erre vágysz, akkor neked találták ki.

2015. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a Log Horizon-ra majdnem teljesen illik a leírás 2 évadból áll 25-25 rész, annyi hogy a főszereplőt nem mondhatnám a világ legerősebb emberének.
2015. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat de ezeket már láttam valami olyat keresek ami ezeknek a szintjén van de kevésbé ismertek pl. a mohaku koukaku no rettousei ezt már láttam hasonlókat keresek
2015. dec. 22. 14:33
 4/8 anonim válasza:
Hát szrintem a Mahouka Koukou no Rettousei-nek semmi köze nincs a Sao-hoz de mind1. De ha már itt tartunk ezekben van közös vonás Devil Survival 2,C - The Money of Soul and Possibility Control
2015. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Danmachi- ez is egy kitalált Fantasy világban játszódó anime, melyben hasonlóan az SAO-hoz fejlődik a hősünk.


Btooom- ebben az animében inkább a játék túlélése részére össz pontosul a történet, igaz nem kardokkal vagy más fegyokkal harcolna :3

2015. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gakusen Toshi Asterisk Fő szereplő fiú szerintem hasonlít egy kicsit Kiritóra.


Ragnarok the Animation

2015. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó ez 13 részes :))

De garantálhatlak róla egy igazi mestermű:


Gokukoku no Brynhildr - (Brynhildr in the Darkness)


..,ja és szerintem ne egyszerre told le hanem kicsinyenként, úgy még nagyobb élmény :)

2015. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hack://SIGN

hack://Liminality

hack://Legend of the Twilight Bracelet

meg kb. az összes hack:// sorozat

Accel World

2017. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!