Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki tud nekem ajánlani népszerű...

Ki tud nekem ajánlani népszerű animéket?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni animéket, de megakadtam, hogy mi legyen a következő :/

Köszi előre is :)



2015. dec. 22. 11:41
 1/2 anonim válasza:

Hát shounen fightok: Bleach, One Piece, Naruto és Naruto shippuden (bár mostanában csak filler van), Fairy Tail,Hunter x Hunter,Yu Yu Hakuso


Psychological (thriller): Code Geass, Death Note, Tokyo Ghoul,Higurashi No Naku Koro Ni,Mirai Nikki


Game anime: No game no life, Sword art online, Log horizon, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?


Action: Black lagoon, Highschool of the Dead (zombis), Durarara (ez egy kicsit bonyolult lesz elsőre de nem vészes),Hidan no Aria, Phantom: Requiem for the Phantom


Romantical: Clannad, Kaichou Wa Maid-Sama, Akagami no Shirayuki-hime, Inu x Boku SS, Golden Time, Suki-tte Ii Na Yo


Sport: Hajime no Ippo,Kuroko no Basuke,Ace of Diamond,Haikyuu, Area no Kishi,Prince of Tennis,Free!,One Out,Eyeshield 21


Fantasy, mágia vagy valami ilyesmi: Mahouka Koukou no Rettousei,Fairy Tail (ide is illik),Fullmetal Alchemist Brotherhood (sokak kedvence), Inuyasha, Hagure Yuusha no Esthetica, Toaru Majutsu no Index, Kaze no Stigma,Kuroshitsuji


Vámpíros: Vampire Knight,Fortune Arterial, Diabolik Lovers, Hellsing, Owari no Seraph


Egyéb:

-Beelzebub (utcai bunyó, démonnagyúr stb.)

-Shokugeki no Soma (egy kellemes nyugodt izgalmas főzős anime)

-Ao no Exorcist (Sátán/démonnagyúr, mágia stb.)


Remélem ennyi elég lesz. Ja és ezek közt van 700-600 részes is pl. Naruto és Naruto Shippuden, One Piece

és vannak 12 részesek

2015. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uhh, köszi, jo sokat irtal, de meg fogom oket nezni

Koszi megegyszer :)

2015. dec. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!