Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animét keresek...

Romantikus animét keresek (lehetőleg no lány hárem, a fiú változattal kivagyok békülve) és magyar szinkrontól kiméljetek >. < Tudnátok segíteni? AnimeAddicts-ot kivégeztem és youtube-n se találok.

Figyelt kérdés
Romantikus,vígjáték,akció meg fantasy is jöhet (nem árt ha a fiú azért helyes és nem ilyen kisfiúsan néz ki mint pl.: zero no tsukaima)

2015. dec. 22. 22:07
 1/6 Kemekoo ***** válasza:

Lovely Complex

Konnichi'wa Maid-sama

Itazura na Kiss

Special A

Ezek viccesek és szerelmesek, remélem jók lesznek. :) Nekem nagyon tetszett mind! :3

2015. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos mindegyiket láttam :/
2015. dec. 23. 18:37
 3/6 anonim válasza:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji (ezt imádtam :D)

Kaichou wa Maid-sama

Hiiro no Kakera (fiú hárem)

Ao Haru Ride

Itazura na Kiss

Suki-tte li Na Yo

Brothers Conflict (végével egyáltalán nem vagyok kibékülve, de nem mondom el mi lesz, nézd meg ^^! Amúgy fiú hárem)

Tonari no Kaibutsu-kun

Kamisama Hajimemashita (ezt is nagyon szerettem)

Otome Youkai Zakuro

Kyoukai no Kanata (ebbe nekem egy kicsit(!) kisfiúsan néz ki a fiú főszereplő, de elviselhető, ezért ne hagyd ki, nagyon jó anime)

Bokura ga Ita (elég ,,szomorkás" a hangulata, de inkább talán a ,,depressziós" szót lehetne rá használni... ettől eltekintve nagyon szép anime, a vége is elég jó lett :))

Noragami (ezt is nagyon-nagyon szeretem, most jön ki a legutolsó része (mármint animében, magyar felirattal))

Akatsuki no Yona (még enm néztem végig, viszont nagyon jó a története, és iszonyú helyes a fiú szereplő, nagyon ajánlom)

Sankarea (ebben is talán egy kicsit kisfiús a főszereplő, de engem megfogott a történet, érdekes :D)

Kamigami no Asobi (fiú hárem, nem néztem még végig, ahol eddig tartok, nem igazán lehet rájönni, hogy végül a női főszereplőnk kit is választ, lehet nem is fog senkit, viszont elég sok helyes fiú van benne, és mint a neve is mondja istenek vannak benne :D)

Hakuouki (ez nagyon szép anime, történelmi, és fantasyt is kevertek bele, fiú hárem, ajánlom, de majd ne lepődj meg... >:D)


Ezek azok amiket láttam és megfelelnek azoknak amit írtál (azt hiszem), 2-őt leszámítva... viszont azokat is ajánlom! Bocsi, ha nincs közte olyan amit nem láttál :')

2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike a kyoukai no kanata új volt nekem és nagyon tetszett eltekintettem a karaktertől és ne aggódj a brothers conflictnak lesz 2.évada :)
2015. dec. 24. 14:06
 5/6 anonim válasza:

Ha szereted azokat az animéket amiben horror és szerelem van akkor a Vampire knight-ot tudom ajánlani. Az első évada címe: Vampire knight

második évad címe: Vampire knight guilty a hamrmadik évadát már nagyon régóta ígérgetik hogy meglesz de az írói elvileg már látták a harmadik évad első részét. Mivel Magyarországon most már nincseb anime csatorna ezért nem is fogják feliratozni, szinkronosra sem még a leghíresebb , legsikeresebb anime sorozatokat sem.

A másik a Love hina én még nem láttam de benne van a top 20 anime sorozatban és sokan mondják hogy milyen jó.

2015. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vampire knight-ot sajnos kivégeztem amikor már megjelent és én is tülkön ülök de szerintem nem lesz :/ a másikat meg köszönöm talán elkezdem c:
2015. dec. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!