Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket?

Tudtok ilyen animéket?

Figyelt kérdés

nem vagyok ezekben otthon, de szívesen megnéznék 1-2őt. kisebb koromban tetszett a tokyo mew mew :D szóval ha van ehez hasonló mondjuk nem ilyen nagyon gyerekes akkor annak örülnék :) amúgy meg lehet szerelmes kicsit misztikusabb. ja és azokat írjátok le ami szerintetek a legjobb, hogy könnyebben tudjak választani belőlük

köszönöm előre is a válaszokat :)



2015. dec. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdő animének a Fullmetal Alchemist/Fullmetal Alchemist Brotherhoodot szokták ajánlani. Az a kettő szerintem is egy jó kiindulási alap. Nem egy nehéz darab, de jó története van, nem rövid, de nem válik repetitívvé, kiveszi a részét az alap karakterklisékből, de ad hozzájuk annyit, hogy érdekessé tegye őket, jó a humora, de nem poénkodja végig az egészet. Szerintem nem igazán lehet benne csalódni, és ha az bejött, akkor el lehet kezdeni szélesíteni a látókört.


Sorrendet tekintve szerintem érdemes ezt tartani. A sima Alchemist előbb készült és a történek egy ponton teljesen más irányt vesz, a Brotherhood állítólag mangahű adaptáció (azt nem olvastam), viszont az eleje kevésbé részletes, bizonyára abban a tudatban készült, hogy az első adaptációt már jóformán mindenki látta.

2015. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Émi99nm válasza:
a kedvencem a fairy tail nem akarok spoilerezni ez fantazi anime, emellet a noragami (második évad neve Noragami aragato) az a romantikus fantazi
2015. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bleach(halálistenes nagyon jó anime,top1 nállam) Naruto(Ninjás,jó anime de sok a filler) Akame ga kill(véres,nagyon jó Shounen) Sword art online(gamer anime,megvan benne minden ami kell) Aldnoah zero( nagyon jó op,grafika,story)Noragami(istenes,vidám,harcos,nagyon jó anime) Fairy tail(céhes,vidám,sok fight van benne) Ao no Exorcist(ördögűzös,démonos,harcos) tokyo ghoul(szörnyes,nagyon jó story,grafika) random ennyi jutott eszembe. Reméllem tutdam segíteni :)
2015. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Fullmetal Alchemisttel kezdtem szóval +1 :)Ami romantikus és misztikus pl. az a Clannad és a Clannad After story.
2015. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!