Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami animét? (elég sokat...

Rose46 kérdése:

Valami animét? (elég sokat láttam már és nem nagyon tudok már mit nézni ezért reménykedek abban hogy ti tudtok alamit mondani nekem)

Figyelt kérdés

Tudom h mocskosul elcsépelt a kérdés,de tudtok vmi jó kis animét?

rengeteget kutattam de nem találtam olyan animét ami bejött volna úgyhogy kéne kis segítség..ezek nagyon bejövősek voltak:

skip beat,nemtommi maid sama,vampire knight,brothers conflict,fma,itazura na kiss,nana,peach girl,paradise kiss,kokoro connect,kuragehime,toradora,bleach,one piece(azt még nézem)most ennyi jutott eszembe...ha esetleg tudtok valami hasonlót vagy olyat amit ti is szerettek légyszi írjátokmeg(az aaaabszolut mindegy h shoujo,shonen v anyámkínnya)



2015. dec. 24. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát... nem tudom hogy vagy ezzel a műfajjal... de.. én .. szeretem a Hetaliat :D *grin* *pirulás*
2015. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
No game no life,Danmachi,Hunter x Hunter,Nanatsu no taizai,Hajime no ippo,Kenichi,Yu yu hakusho,Claymore,Akame ga kill - Szerintem ennyi elég, nekem az első különösen tetszett, nem a legelején fog teljesen beindulni.
2015. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D az akame ga kill ből már megnéztem 1 ep t és imádtam *_____*
2015. dec. 25. 18:43
 4/9 anonim válasza:

Binbougami ga

School Rumble ( ez szerintem rettentő aranyos, csak befejezetlen :) )

És halkan megjegyezném a Fairy Tailt, ha még nem láttad. Bár elég átlagos, de szerintem teljesen élvezhető. c:

Meg a Noragami is jó szerintem.

2015. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Inuyasha

Lovely Complex

Sword Art Online !!

Death Note

Mayo Chiki

Ookami Shoujo to Kuro

Playful Kiss ( Ha az Itazura Na kiss tetszett , akkor ezt MUSZÁJ megnézned mert ez a live action verziója ! MUSZÁJ, a történet ugyanaz csak részletesebben, az indavideon megvan magyat felirattal :D )

Hakuouki

Hyouka

Inazuma Eleven

2015. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ookami Shoujo to Kuro Ouji * :D
2015. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a 4es kommentelőnek üzenem h megnéztem a binbougami gat és óriási sikere volt nálam :D a death note os rész volt a kedvencem :3 :D
2015. dec. 31. 14:52
 8/9 anonim válasza:
Örülök, hogy tetszett. :D
2016. jan. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fairy Tail
2016. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!