Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ugyanolyan animéket...

Ookami-sama kérdése:

Tudnátok ugyanolyan animéket mondani mint a Sakurasou no pet kanojo (Pet girl of sakurasou)?

Figyelt kérdés
Nos én elolvastam a könyvet és az animét is láttam, első számú kedvencem. Nagyon tetszett az hogy Sorata-nak kellett Mashiro-ról kondoskodnia, majd egymásba szerettek. Van olyan anime amibe szintén egy fiú gondoskodik egy hasonló lányról mint Mashiro, aztán szerelmesek lesznek?

#anime #sakurasou no pet #pet girl
2015. dec. 27. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát talán ilyenek:


Denpa Onna to Seishun Otoko(ez hasonlít talán rá legjobban. A lány esetlen, a fiú segít neki mindig)


Elfen Lied(mondjuk csak félig meddig kell gondoskodnia a lányról + véres)


Inu x Boku SS(nem igazán szorulna rá a lány, de kicsit erőszakos a fiú ilyen téren)


Sajnos csak ennyit láttam azok közül, amik kicsit is hasonlítanak a Pet girl of sakurasou-ra

2015. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2015. dec. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!