Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani romantikus és...

Tudtok mondani romantikus és fantasy, akcion animét?

Figyelt kérdés
Szépen rajzolt legyen és erős szerelmi szálak legyenek ! A főszereplő fiú legyen aki nagyon ügyes (jól varázsol) !! És lehetőleg több évados legyen!!

2015. dec. 27. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
strike the blood tudomésom szerint nem 2évados de egy fiuról szól aki egy vámpr de egy különleges vámpir vannak benne szerelmi szálak is és jól megvan rajzolva de szerintem tetszeni fog neked nekem nagyon tetszet és még humors is
2015. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi jöhet még
2015. dec. 27. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Zero No Tsukaima ez ikább s vsrázslós téma amit kértél (nagyon jó) ez 2évados fantasy humoros van benne akció de naggyából csak a fiuról szól ha még eszembe jut még valami kommentálok még
2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nevem Panni ***** válasza:

Kamisama Hajimemashita

Ez nem éppen varázslós de természetfeletti és romantikus

2015. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Saiunkoku Monogatari

Szerintem ez tetszeni fog😄❄

2015. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fairy tail ez aztán varázslós most pont 2 évados de még csinálják kb most 200 valamenyi részes 1fiúról szól és egy lányról ... Az elején inkább a lányról de a fiú a főszereplő nagyon gyenge benne a szerelmi szál ,de a fiú negyon erős,ez inkább varázslós,harcos ... És nagyon humoros anime, nekem kedvenc animém :)
2015. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon jók
2015. dec. 28. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Noe Angelique Abyss
2016. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!