Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan üzletet vagy...

Tudtok olyan üzletet vagy webáruházat, ahol kérésre beszereznek angol, német vagy japán nyelvű mangákat/light noveleket?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadok személyes tapasztalatokat, véleményeket.

2015. dec. 27. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlatkérés menüpont, csak regisztrálva használható.


Viszont lehet, hogy itt is találsz neked kellőt:


[link]


Nincs postaköltség és semmilyen plusz költség, annyit fizetsz, amennyi oda van írva.

2015. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A BookDepositoryt tudom ajánlani én is, rendeltem már mangát is, light novelt is, egyszer sem kellett csalódnom eddig. (Ráadásul szűk két héten belül kihozzák a rendelésedet.)
2015. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

JustAsia, bármilyen mangát kérhetsz, ha fent van az oldalon, ha nincs. Japán és angol nyelven is vannak náluk. Ráadásul nagyon gyorsak és precízek, mind a válaszokkal, mind a csomaggal. Egyenesen japánból küldik, de 1 hét és már megérkezik. Mivel használt teremékeket árusítanak, olcsóbb az ár, viszont mivel japánról van szó, még karc sincs az árun, tökéletes állapotban vannak. És mindig kitalálnak valami állat akciót (legutóbb a postaköltséget nem kellett fizetni).


Én rendeltem már tőlük mangákat, Cd-ket, és amit fent leírtam (a gyorsaság, az alaposság és a precizitás), tényleg működik náluk. :)

Nem akarlak rábeszélni, de én tényleg csak ajánlani tudom őket!

2015. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki hozzászólását! Nagy segítség voltatok nekem! :)
2015. dec. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!