Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnéznem a one piece-t?

Érdemes megnéznem a one piece-t?

Figyelt kérdés

Már sokszor megfordult a fejembe hogy belekezdek de mikor belegondoltam hogy több mint 700 részek inkább kihagytam...

Szerintetek érdemes lenne nekem megnézni ha még 1 részt se láttam belőle és már 700 kijött?..Vagy egyáltalán maga az anime jó ?



2015. dec. 31. 03:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a műfaj, persze. Nem olyan hosszú az, mint amilyennek tűnik, én úgy 300 résznél járok és a részek első 5 perce itt már a bevezető + "előző rész tartalmából". Fillereket (amiből amúgy elég kevés van) úgy se nézed meg.


Meg kell vallani, az eleje lehet kicsit nyögve nyelősebb, kifejezetten nehezen indul be, de mind a sztori, mind a szereplők, mind a harcok egyre érdekesebbek lesznek.

2015. dec. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megéri. bár az időugrás utáni részek eléggé el vannak húzva.
2015. dec. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc animém.Fantasztikus karakterek,fantasztikus történet.Én mindenképp ajánlom.
2015. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Jó kérdés, mert nekem a shonen műfajon belül, nem minden anime tetszik.

Mi tagadás - tegyél egy próbát.

Nekem konkrétan nem nyerte el a tetszésemet, de ez, téged ne riasszon vissza.

A Dragon Ball-t, a Bleach-et, viszont jónak találom.

Ha meg, shonen paródiát szeretnél nézni, akkor Gintama (az is hosszú, viszont maximum 4 - 5 részes történetszálak vannak és a szereplőkön kívül, más egyezés nincs), de már végigment az One-Punch man.

A kérdésre visszatérve - tegyél egy próbát vele.

2015. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a rühellem a neverendingeket, de őszintén szólva a One Piece-t kifejezetten élveztem. Kissé lassan indul be, de miután összeszedik a legénységet és beindul a story eléggé szórakoztató tud lenni. Az első 2 nagyobb arc, az Arabasta és a Skypeia nagyon szórakoztató volt. Crocodile (az arabasta rosszarcúja) pedig egy iszonyat szórakoztató és stílusos shounen antagonista. A legtöbb arc egyébként 2 részre oszlik: felfedezés, kalandozás majd a lezáró küzdelem az fő gonosszal. A kalandozás része kifejezetten szórakoztató hála a eltalált karaktereknek, bár a főhős itt is iszonyatosan elcsépelt és sablonos, de legalább fele olyan komolyan sem veszi magát, mint más neverendingekben szereplő társai. Ha jól emlékszem amíg én néztem (273.rész) nem volt túlnyomóan sok filler, de úgysem néztem meg őket szóval nem számít. És igazából itt álltam meg az animével, ugyanis innentől drasztikusan belassul a tempó, ez pedig nem a történet, hanem az adaptáció sara. Most komolyan a Water 7 arc végén 10 kicseszett részig, gurultak egy pár méteres sávon és eközben Luffy meg a részek végén mindig leosztott egy kemény pofont a szemben álló rosszarcúnak. Hogy az értékes időt pazarló 5-6 perces visszatekintéseket az előző epizódhoz már ne is említsem. Ennek ellenére szerintem érdemes lehet belekezdeni, mert ameddig én néztem kifejezetten szórakoztató volt, de lehet érdemesebb inkább a mangát olvasni.
2016. jan. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom tegyél vele egy próbát. Lassan indul, de könnyen megfogja az embert. Időnként (pl.: a mostani, ill. a felettem említett Water7 arc) mivel beéri a mangát, 1-2 fejezet/rész-re lassul a tempó, amit elég nehéz elviselni, de szerintem nem bűn ha beleteker az ember.
2016. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
IGEN AZ EGÉSZET FILLEREKKEL EGYÜTT IS
2016. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
IGEN! Én kifejezetten ajánlom, szerintem egy nagyon jó történet nagyon jó szereplőkkel, az elején lassan indul be,meg azért mégis 1999-2000-es részek,de nekem 20 körül már tetszett. :D Egyedi,vicces, érdekes és persze komoly részek is vannak. Tényleg csak ajánlani tudom én most járok 645-nél kb. 1 hónapja kezdtem, de sosem fogom megbánni mert IMÁDOM :D 18L
2016. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen!
2016. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!