Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail (ANIME) Van/lesz...

Arnikaa99 kérdése:

Fairy Tail (ANIME) Van/lesz folytatása a 265. rész után?

Figyelt kérdés

Üdv! Szóval 2016.01.01-jére sikerült megnéznem mind a 265 epizódot a Fairy Tail-ből. Elvileg még lesz egy 266.-ik ami Január 9-én fog megjelenni. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy ezután lesz-e még folytatása az animének? Tudom az, hogy még nem fejezték be semmit nem jelent (lásd Bleach), de bizakodó vagyok. Várhatóak még epizódok így hetente megjelenő formában, vagy lesz egy kisebb/nagyobb kihagyás és majd csak 1 év múlva folytatják megint? (illetve, hogy a mangát folytatták-e, vagy még az sincs kész?)

Pls írjatok le mindent amit tudtok, nem szeretem amikor nem tudok semmit és csak reménykedem xd



2016. jan. 1. 19:00
 1/10 anonim válasza:

Vannak rajongói oldalak ahol idejében tájékoztatják a közönséget.

igen pihennek de ezt már korában is megtették.amúgy sincs még befejezve. gyártanak más animéket közben. lásd naruto.

2016. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A manga sincs még befejezve ... De igen folytatják csak most 13 hétig egy 13 részes különkiadás lessz Mavis életéről azért h kicsit lemaradjunk a mangától és megint lehessen részeket csinálni (én olvasom a mangát)
2016. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb fél-egy év mulva folytatják
2016. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A második válaszólónak:

Igen erről értesültem, hogy most egy darabig filler epizódok jönnek, meg arról is, hogy minden bizonnyal lesz egy kis szünet, de mikor? Lenyomják a 13 fillert és még utána lesz 1 év kihagyás? Vagy a filler epizódok lesznek a szünet helyett és lényegében amíg lemegy a filler szál halad tovább a manga? Előre is köszi! :)

2016. jan. 2. 20:48
 5/10 anonim válasza:

Nem a 2-es válaszoló vagyok, de én úgy tudom (ugye lemegy a 13 részes Zéró) utána nem lesz semmilyen szünet csak az animében. Na mert ugye a történet úgy zárult, hogy Natsu elment Happy-vel edzeni, és ez az edzés tart az animében 1 évig. Nem biztos,de szerintem mire lefut a Zéro úgy fog fojtatodni a történet, hogy Natsu vissza tér 1 év után.

("Nya", de bele éltem magam) (ja és ez nem biztos :3)

2016. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A 2 Válaszoló vagyok... Nem lessz 1 év kihagyás :))) viszont mondhatni h ez a 13 rész csak fél filler mert bennevan a mangába csak egy különkiadásba ... (Olyan jól fog kinézni Natsu 1 év után és megtudja hogy .......) olvasd el a mangát :))))
2016. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a s2t csak addig néztem mikor acsillagszellemek fellázadnak lécci azt mondjátok meg spoiler nélkül hogy natsu harcolt már zereffel?És ha igen a265.részig vége a harcnak?
2016. jan. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az anime kb 100 résszel le van maradva a mangától és a mangánál is az utolsó előtt megjelent részben harcoltak, szóval logikus, hogy még nem.
2016. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ÚÚ tudom, h semmi sem biztos, de ezzel most felvidítottatok! :DD

7. válaszolónak: Nos spoiler nélkül annyit mondhatok, hogy Natsu még nem harcolt Zereffel, de majd fog a kövi évadban (ezek szerint) Illetve ha tovább nézed az is az ucsó Tartaros szálban fog kiderülni, hogy mi köze is van Zerefnek Natsuhoz, mert ugye Tenrou szigetén már ismerte Zeref Natsut, de az majd csak az utolsó részekben derül ki, hogy honnan. Őszintén szólva az utolsó rész outro utáni jelenet UTÁNI jelenetben és ezzel egy akkor mind fckn blow csavart raktak a végére, hogy ez már szemét húzás volt. Köszönöm az eddigi válaszokat, várom szerettel a többit is akinek még van valami információja.

+ Megkérnék mindenkit, ho NE spoilerezzen, lehet olvassa olyan is aki még nem ért a végére :)

2016. jan. 5. 04:27
 10/10 Chicken Force válasza:
De jó,hogy már 2018 van de még mindig semmi,valaki tud valamit,hogy mikor lesz a folytatás?????
2018. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!