Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nemsokára vége a Naruto...

Botosrobi kérdése:

Nemsokára vége a Naruto Shippuudennek is, ezért szeretnék keresni egy hasonló animét. Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ami a legjobban hasonlít a Naruto vagy, Naruto Shippuuden animéhez. OLyat keresek hogy a Naruto után is tudjak hasonlókat nézni.

2016. jan. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem láttad, akkor Fullmetal Alchemist Brotherhood. Nem hosszú,de nagyon jó.

Ha hosszút akarsz, akkor a One Piece. 700+ része van és még közel sincs vége. Sokak számára az eleje kicsit unalmas és gyenge a grafikája, de később sokkal jobb lesz.

2016. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik shounen manga... aminek a mangakája eladta magát a pénzért.


Amúgy jobb ha tudod messze van még a vége, ugyan is újra fillerezni fognak, tavasztől az Itachi féle (elvileg külön spinn-off filler sorozat lett volna..) filler szezont kapt a Shippuuden, gondolom a TV Tokyo még egy évet akarja húzni a fejőstehenet, mielőtt hozzányúl a második számú fejőstehenéhez, a Bleachez.

2016. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem külön rész lesz Itachiról?Azt már nem a Narutoba fogják készíteni.Amúgy ja,szerintem nyárig el lesz húzva.
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm. DE én azt hittem hogy a fillerek azért vannak mert nem akarják utólérni a mangát... Viszont a mangának már ugytudom vége, akkor meg mi értelme a fillernek?
2016. jan. 4. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénz.Már rég vége lenne ha nem lennének fillerek,de így ha tovább húzzák még jön belőle pénz.
2016. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2014 novemberében véget ért a manga.


Azért hogy húzni tudják és több pénz legyen belőle, akár milyen gagyi mára a Naruto fancuccok miatt egy fejőstehén az egész. Tokyo TV ezt valszeg azért csinálja hogy el lehessen húzni a Bleach manga végét... hogy aztán azzal megcsinálják ugyan ezt...

2016. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fremy-chan válasza:
A hunterxhunter(2011) szerintem egy nagyon jo anime es hasonlit is elemeiben a Narutora. Azt hiszem 150 resz koruli.Erdemes megnezni.
2016. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!