Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fairy tail-nak (mint anime)...

A Fairy tail-nak (mint anime) a megjelent részeken kívül 6 OVA-ja és 1 filmje van?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja. Készülőben van egy második film. Meg jön a Zero Special.
2016. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi lesz ez a Zero Special? És rendesen is folytatódni fog az anime? Vagy a zero spec. olyan mint a Narutonal a Shippuuden?
2016. jan. 4. 08:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek a külön részek vannak:


Fairy Tail OVA: 5 részes és mind az 5 egymástól különálló kis történeteket tartalmaz. A részek címei sorban: 1. Youkoso Fairy Hills!, 2. Yousei Gakuen: Yankee-kun to Yankee-chan, 3. Memory Days, 4. Yousei-tachi no Gasshuku, 5. Dokidoki Ryuuzetsu Land.


Fairy Tail Movie 1: Houou no Miko: az első Fairy Tail film.

Fairy Tail Movie 1: Houou no Miko - Hajimari no Asa: a filmhez tartozó kis előtörténet. Eclair egy napját mutatja be.


Fairy Tail x Rave: az anime szerzőjének egy másik művéből is jelennek meg benne karakterek.


Fairy Tail Movie 2: a második film, még nem jelent meg.


A Zero Special a Fairy Tail megalapításáról és ennek előzményeiről szól. A szerző ehhez egy 13 fejezetes külön mangát írt. Még nem biztos, hogy ez külön fog-e megjelenni, vagy simán beleillesztik a 2014-es sorozatba az egészet. Az anime ettől még rendesen fog folytatódni Fairy Tail (2014) címmel.

2016. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Zero Special a sorozat részét fogja képezni, a következő epizód már a Zero 1. része.


Szerintem mondjuk okos húzás ez, mert a 13 rész flashback elhúzza az időt, és nem az lesz, hogy az egyik epizódban Natsu lelép, a másikban meg már el is telt 1 év.

2016. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A movie-nak nem az a címe, hogy priestess of the phoenix?
2016. jan. 4. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, biztos az, csak japánul. Köszi
2016. jan. 4. 21:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt a kis előzménytörténetet, tudnád linkelni légyszí?
2016. jan. 4. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresgéltem, de nem találtam magyarul. Én anno angol felirattal néztem.

Angol felirattal: https://www.youtube.com/watch?v=GKQ2gNKPhpQ

Leírása: [link]

[link]

2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. jan. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!