Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shonen és/vagy vígjáték...

Shonen és/vagy vígjáték kategóriában keresek animét. Milyen animéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen hosszú (vagy egy szezonos, vagy max. 3 órás, önálló [semmihez sem köthető] 'animefilm' legyen)

A tavalyi év (egyik) nagy slágerét, nem rég néztem végig: a One-Punc man-t.



2016. jan. 4. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sorozatban van és shounenként van előírva,bár nem olyasmi,de garantált a nevetés: Nisekoi.
2016. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rövidebbek közül Barakamon és Ansatsu Kyoushitsu.

Hosszabbak közül pedig egyértelműen a Gintama. Egy hatalmas paródia az egész, nem volt olyan rész, amin egyszer se nevettem volna. Ha pedig jön egy arc, abban olyan harcok vannak, amiket bármelyik shounen megirigyelhet. Nem kell félni a 300+ résztől, amivel rendelkezik, mert ha tetszik, akkor abba se tudod hagyni.

2016. jan. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat.

Direkt rövideket kértem, mert a Gintamába belekezdtem és nagyon jó. Ugyan jó hosszú anime, de egy történet maximum csak 4 - 5 részen keresztül tart. Egy idő után, viszont abbahagytam, mert a magyar feliratok nem voltak hozzá kellően jól időzítve. Ezen kívül, már nem tudom, hogy hol tart az egész sorozat, lezárult-e egyáltalán, stb.

2016. jan. 5. 15:43
 4/4 anonim válasza:
Overlord (13 rész),A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't Exist (12 rész),Gifting this Wonderful World with Blessings! (most kezdődött elvileg 12 részes lesz) Nyan Koi (12 rész) Rokujouma no Shinryakusha!? (12 rész) ezeket tudom úgy ajánlani,nekem nagyon bejöttek és mindegyiknél szétröhögtem a fejem :D. Remélem ilyenekre gondoltál :D
2016. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!