Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szomorú animét keresek?

Szomorú animét keresek?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondoltam, ami kicsit sötétebb, szomorkásabb, vagy van komolyabb mondanivalója. És lehetőleg nem nagyon hosszú(nem 60 valahány részes...)

Mit ajánlotok? (Lehet fantasy, gore, mindegy milyen kategória)



2016. jan. 15. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rainbow.
2016. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

-Chihiro Szellemországban:aki ezt nem látja...annak kimarad az életéből valami..csodálatos alkotás :) és nem mindig szomorú, de nagyon szép , minden értelemben; a zenék, a látvány, na meg maga a történet..(film, szűk 2 óra ha jól emlékszem)

Honey and Clover (Méz és Lóhere): bár nem mindig szomorú,és van benne kis romantika is, általában az életről szól , egyetemistákról. Hogy nőnek felnőtté, a döntések súlyáról, stb.. mindenkèpl nézd meg, ha bájos , kellemes, de egyben melankolikus -nosztalgikus és elgondolkodtató animére vágysz.( 1.évad 24 rész, 2.évad 12rész)

- NANA : bár nem láttam de úgy tudom a Méz és Lóheréhez hasonlít stílusban.. keress rá Anime Addicts-on én ott olvastam róla, és megfogott. Jófélének tűnt. :)

- Death Note(ez elég sötét..:D )

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam segíteni.:)

2016. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kotoura-san
2016. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

-Chihiro Szellemországban:aki ezt nem látja...annak kimarad az életéből valami..csodálatos alkotás :) és nem mindig szomorú, de nagyon szép , minden értelemben; a zenék, a látvány, na meg maga a történet..(film, szűk 2 óra ha jól emlékszem)

Honey and Clover (Méz és Lóhere): bár nem mindig szomorú,és van benne kis romantika is, általában az életről szól , egyetemistákról. Hogy nőnek felnőtté, a döntések súlyáról, stb.. mindenkèpl nézd meg, ha bájos , kellemes, de egyben melankolikus -nosztalgikus és elgondolkodtató animére vágysz.( 1.évad 24 rész, 2.évad 12rész)

- NANA : bár nem láttam de úgy tudom a Méz és Lóheréhez hasonlít stílusban.. keress rá Anime Addicts-on én ott olvastam róla, és megfogott. Jófélének tűnt. :)

- Death Note(ez elég sötét..:D )

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam segíteni.:)

2016. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi kétszer küldtem el ://
2016. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elfen Lied, véres anime, de egyben sok szomorúság és könnyfakasztó pillanat van benne
2016. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Neon Genesis Evangelion

Haibane Renmei

Ghost In The Shell

Serial Experiments Lain

Fate/Zero

A Szentjánosbogarak Sírja

Cowboy Bebop

2016. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi majd válogatok :)
2016. jan. 16. 18:24
 10/13 anonim válasza:

Nana

Elfen lied

Charlotte

Ano hana(ez nagyon szép anime érdemes megnézni)

2016. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!