Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Another cimű animében...

Roadkill kérdése:

Az Another cimű animében Reiko miért hasonlit Mikami Sensei-re?

Figyelt kérdés
vagyis miért pont Reiko? meg mi történt Mikami sensei-vel?Ja meg Akazawa-nak a bátyával mi történt hogy Akazawa sirni kezdet? meg nektek ki a kedvenc szereplőtök? a válaszokat előre is köszönöm:D sziasztok:D

2016. jan. 21. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ráhibáztál. Reiko és Mikami sensei egy- és ugyanaz. Én nem jöttem rá, csak a legeslegutolsó részben (elég éles szemed van ehez :)). Ennek a kapcsolatnak még hatalmas jelentősége lesz a sorozat végén.
2016. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt tudom:D de miért pont Reiko? és azt is tudom hogy egy diák ölte meg Mikami sensei-t de az ki volt,vagy miért,ez nem értem:D
2016. jan. 21. 20:50
 3/12 A kérdező kommentje:

figyi utolsó:D ott van:péntek 13

balta

gonosz halott

a texasi láncfurészes mészárlás

hát ugy ennyi de még van rengeteg:D

2016. jan. 22. 15:35
 4/12 szaftosnokedli ***** válasza:
52%
mindeggyiket láttam. amik az oldalakon vannak az összes horrort láttam. az online filmek.im mozicsillag stb... valami újjabbat
2016. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
passz nem tudom,tesó de majd értessitelek róla ha tudok valami ilyes félét,addig is szia:D
2016. jan. 22. 20:39
 6/12 anonim válasza:

Igen a végén derült ki,hogy miért is mondta Reiko "nénje" otthon,hogy be kell tartani az iskola szabályait (vagy az osztályét,nem emlékszem pontosan.)Az történt Mikami(reiko) sensei-el,hogy ő volt a "plusz" ember,Ő volt az a ki feltámadt.Reiko a főszereplő nénikéje és Mikami sensei ugyan az a személy,akit a végén megölnek,hogy megálljon az átok.

1 nagyon jó anime,aminek sajnálatos módon elkapkodták a lezárását.Csak 1 hónapja láttam,de azóta se találtam hasonlót ,talán a corpse party tourted soul,igaz ,hogy az durvább horror.De ezen 2 animén kivül nem tudok tényleg jó horror animét mondani :/

Ó majd elfelejtettem...Akazawa bátyja az átok miatt halt meg ha jól emlékszem..szal ezért kattant be a kiscsaj.Kevencem nem nagyon volt benne,de a nőstény Jack Sparrow-t(Misaki) megkedveltem benne.

2016. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon,szépen köszönöm:D most már értem,valamenyire XD akki még akar irhat nyugodtan:D eddigieket is nagyon szépen köszönöm:D
2016. jan. 23. 10:05
 8/12 szaftosnokedli ***** válasza:
még egy olyan filmet keresek, amiben pár diák elmennek egy gimibe, ami régen kórház volt, és egy szellem orvos öli meg őket egyenként, és az egyik fiúnak az a bece neve h madzag. segítetek? cím?
2016. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
basszos valami rémlik:D de nem tudom,melyik az:D na ha eszembe jutt,mondom:D
2016. jan. 23. 13:02
 10/12 szaftosnokedli ***** válasza:
oké. köszi már régóta keresem és nem találom
2016. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!