Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a tinik milyen...

Szerintetek a tinik milyen rejtélyeket oldanáak meg? (anime:Hyoka)

Figyelt kérdés
A Hyoka című animében a tinik "tiniknek való rejtélyeket odltak meg", de szerintem a legtöbb erőltetett volt. Szerintetek milyen lenne egy (vagy több) rejtély amit a tinik képesek lennének megoldani? Mi lenne az indíték, a hátra hagyott nyomok, maga a "bűntény" és, hogy mi alapján jönnek rá, hogy mitől vannak összefüggésbe. Választ előre is köszönöm.

2016. jan. 21. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért volt jó mert nem markolt nagyot, arra amire kellett megtette, inkább ilyen animék jönnének, mintsem a rakat shounen.
2016. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SPOILER Ez amúgy shojo anime, de sokan kriminek hiszik és bár letudták bontani az ügyeket lépésről lépésre, de a hangos bemondós eset és a fesztivál tolvaja nekem sok volt és engem idegesített az, hogy az egyik adat bázisnak hívja magát, meg a lánynak a szuper szimata meg az ilyen-olyan szuper "képesség". Ne értsd félre az tetszett, hogy a főszereplő "szürke" akart lenni, meg a kutya lány kíváncsiságának szimbolizálása ahogy kényszeríti a fiút, hogy oldja meg neki a rejtélyt, de akkor is van pár egyszerűbb megoldása pár ügynek. (ezt be is ismeri a srác a hangos bemondónál). De amúgy a kérdés az volt, hogy ti nem tudnátok kitalálni olyan rejtélyt ami hasonlít a helikopteresre vagy a filmesre mert azok érthetőek voltak(vagy azok az apró, hogy, hogy lett bezárva a lány).
2016. jan. 22. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem shoujo, meg nem is shounen, azt nem azért írtam, de mind egy. Az a baj hogy alapvetően a Japán krimik gagyik, azért is volt meglepő a Hyouka mert eladtak kisiskolás történetet, ami se komplex nem volt, se túl megerőlteté, egy szórakoztató közegben. Végig nézhető volt szerintem, nem markolt nagyon mint 1-2 ultranyomozós anime (volt pár ilyen is az utóbbi időben).


Egyébként még folytatódhatna, tudtommal a Novel még fut.

2016. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pl. "ki erőszakolta meg a 26 éves osztályfőnököt?".
2016. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan "esetekre" gondolok ami nem érdekelné a rendőrséget.
2016. ápr. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!