Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét, amiben a...

Tudtok olyan animét, amiben a főszereplő lány nem az anime végén vall szerelmet/csókolózik azzal a bizonyos fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát ismertek olyat, ami két (különböző nemű ember) kapcsolatáról szól? Jó lenne látni azt a boldog időszakot is, amit annyiszor nem jelenítenek meg. Eddig még csak egy olyan animét láttam, amiben már az elején csókolóztak, és az a sukitte ii na yo.

2016. jan. 24. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ore Monogatari!!
2016. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Óóó igen, egyszer már hallottam róla, csak elfelejtettem a címét, így nem tudtam megnézni. Köszönöm, hogy emlékeztettél! :)

Ha bárki tud még ilyet, az kérem mondja el.

2016. jan. 24. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az Ore Monogatarit, mindenképp nézd meg! :) Én nem nagyon szoktam ilyen stílust nézni, de ami még beugrik az a Golden Time.
2016. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kareshi kanojo no jijou - régi és nincs végig magyar felirat, de szerintem aranyo kis anime

Sword art online - de szerintem ezt már manapság mindeni ismeri :D

2016. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Golden time-t és a Sword art online-t (mily meglepő) már láttam, de a harmadikat nem, majd belenézek. :)

2016. jan. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!