Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus anime? (a többi lent)

Romantikus anime? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan animét keresnék ami romantikus, szép a grafikája és befejezett a vége. az absz. kedvencek: akagami no shirajukihime, kaichou wa maid-latte, kamisama hajimemashita, inuxboku. de amit még láttam: lovely complex, ao haru ride, vampiere knight, sukitte ii na yo, tonari no kaibutsu-kun, chihajafuru, nisekoi, akatsuki no yona, special a, shigatsu wa kimi no uso, ookami shoujo to kuro ouji, romeo x juliet


köszi a válaszokat



2016. jan. 24. 15:30
 1/2 mkvenner válasza:

Üdvözletem,


Fentebb leírtak alapján a következőket tudom ajánlani:


Kimi ni Todoke (2 évad, 1. 25 rész, 2. 12 rész) - Angol nyelvű ismertető oldal: [link]


Toradora! (1 évad, 25 rész) - Angol nyelvű ismertető oldal: [link]


Az elsőnek egy hajszálnyival szerintem szebb a grafikája, hogy úgy mondjam. Azonban mind a két műnek remek a grafikája, ahoz képest, hogy 2008 illetve 2009-ben jelentek meg. Az Nmagon mind két alkotás megtalálható kiváló minőségben (az első 720p míg a második full HD ban is) természetesen magyar felírattal.

2016. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yuuki Asuna válasza:

Sorademo sekai wa utsukushii

Hiiro no kakera

Sword art online

2016. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!