Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani dráma...

Tünde019 kérdése:

Tudnátok ajánlani dráma animéket, tragédiás animéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha lehet ne mondjátok a CLannadot, Air-t, Anohanát, Kanont, Angel Best-et mert ezeket kívülről ismerem.


A másik olyan anime is érdekelne ahol van egy vkony vagy vastag szerelmi szál


Harmadikként olyan is érdekel ahol a lány szemszögéből mutatja és izgalmas nem ilyen iskolai életről szól mint a Say I Love You,Bokura ga ita,izanatura kiss, inkább olyanmint Kagami. akatsuki no yona, shirayuki, sainkoku, Nana,


Negyediknek lehet olyan anime a történelmi , szerelmi, szerelmi háromszög föleg inkább egy lányba 2 fiú,


A válaszotokat is előre köszönöm


leírom még mit láttam


hiiro no kakera, hakuouki, code breaker, brothers conflickt, angelique,neo angelique abyss, amnesia, count and fairy, chihayafuru, diabolik lovers, vampire knight, guality, uragiri,nana, inuyasha, bleach, Elfen lied, naruto, sao, golden time, winter sonata, special a , ookami to koushinryou, yamato nadeshiko,kilari, kaleido star, kimi no todoke, death not, full metal alkemist, lovely complex, romeo x juliet, nodame cantabile,karin, brave 10, van még jó pár amit láttam de most elég ennyi


ha hasonlókat tudtok nyugodtan írjatok és rövid tartalmat is létszives :)



2016. jan. 26. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nana
2016. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmi háromszöghöz csak mangát tok írni de ki tudja lehet h már van anime is belőle:) Chocolate cosmos
2016. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem!Egy tragédiás anime:Romeo X Juliet <3
2016. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat és esetleg vALami dráma animét tudtok? meg szerelmes animét amit még nem láttam vagy csak szimplán valami jó sztorijú animét?

Esetleg valami izgalmas horror vagy triller esetleg spirit animét?

2016. jan. 26. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Ghost Hunt elég jó.

Jó kis szellemes anime.

2016. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elfen Lied - Nehéz egy bizonyos műfajba behatárolni. Ha muszáj lenne akkor azt mondanám hogy egy nagyon tragikus és véres szerelmes dráma.


Charlotte - Ugyanaz a a stúdió csinálta mind az Angel Beats-et ami meg is látszik. Kevésbé lehangoló mint az viszont ajánlom megtekintésre ha az AB tetszett.


Grave of the Fireflies - Talán a legszomorúbb anime filmek egyike. Magyar szinkronnal is nézhető, ami meglepően jól sikerült hozzá.


Death Parade - Angel Beats-hez hasonló alapfelállás mégis drámaian más megközelítés. Ne tévesszen meg az opening szám, talán a legsötétebb anime 2015-ből.



Sokan ajánlják a Sola című animét ami szintén jó elvileg.

2016. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tragédia és romantikus is : Shigatsu wa kimi no uso
2016. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!