Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Nana c. animének várható...

A Nana c. animének várható még folytatása?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mangában már jóval előrébb járnak (Ren meghal, Hachinak lesz még egy gyereke, stb.), de animében vajon számíthatunk az új évadra?

2016. jan. 26. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

(Mi lenne ha nem spoilereznéd be a sztorit azoknak, akik még nem nézték/olvasták végig?)


Amúgy meg aligha. Már a manga se fut, az alkotó súlyos beteg, nem valószínű, hogy folytatja a sztorit. Ha meg nincs befejezés, nem fognak animét csinálni belőle.

2016. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az író állítólag már jól van és dolgozik a manga folytatásán... Egyébként én se olvastam a mangát, így nem tudom. Viszont ez nem spoiler. Google-ba konkrétan ezek az első találatok, ha valaki a folytatása után akar keresni. Még az is tudja, aki nem is ismeri az animét/mangát.
2016. jan. 26. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

"De az író állítólag már jól van és dolgozik a manga folytatásán..."


Hányszor hallottam már ezt... más manga kapcsán is.. Elvileg jól lennie kevés, amíg nem jön ki új rész ne hidd el.

2016. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Hát, én például nem tudtam, kedves kérdező.

Szóval most a Nana is le lesz húzva a megnézendők listájáról, a Death Note-tal egyetemben, mert azt is sikeresen bespoilerezte néhány barom itt gyakorin. Így már nincs is értelme megnéznem.

2016. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, vannak benne olyan fordulatok, amire még csak nem is számítanál, nyugodtan nézd meg. Amit mondtam az szinte eltörpül minden mással szemben, amik vannak benne.
2016. jan. 28. 21:23
 6/11 anonim válasza:
100%

Nehogy már emiatt ne nézd végig..

Engem is zavarni szokott ha elmondják a végét valaminek, általában be is fejezem olyankor, de itt nem az egészet spoilerezték le neked hanem csak kis részleteket, de ha az egész lett volna, én még így is megnézném, mert hihetetlen története van, és az aki nem csak nézi hanem érzi is azt az animét az nem bírja otthagyni.

2016. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
Illetve csak a mangából spoilerezett, a rendes animéből nem, egyedül a folytatásából spoilerezett, de sajnos kétlem hogy lesz szóval.
2016. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 XneX8113 válasza:
igen lesz.A mangaka már jobbul.Állitólag akkor lesz új évad ha a manga elérte a 24. kötetet,mert ugye az első évad az első 12 kötetből lett megcsinálva
2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem lesz folytatása még így 10 év után is :(
2016. aug. 30. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Azóta van valamilyen hír?:)

Már majdnem 10 éve,hogy először láttam.

Azóta többször is megnéztem pár évente:)


Hogy van az író?

2019. ápr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!