Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek valami hosszabb, jó...

Kerdeztelenvalaszolo kérdése:

Ismertek valami hosszabb, jó animét?

Figyelt kérdés
Most hogy végignéztem a Naruto-t, One punch man-t, Tokyo ghoul-t, illetve a Naruto shippuuden forditását is élértem, keresnék valami fordtitás alatt levó, vagy 100+ részes animét.A leirtakhoz hasonlokat szeretem főleg a tokyo ghoult.

2016. jan. 28. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, amit eddig láttál, nem csak mostanában?

Alapvetően az ilyen hosszú ideig futó shoneneket (amikből legalább valamennyit láttam) kb. így rendezném sorba jóság szerint:

Gintama > Hunter x Hunter > InuYasha > Fairy Tail > Dragon Ball > Dragon Ball Z > One Piece > Bleach > Naruto

Szóval ilyen alapon gyakorlatilag csak jobbakat találhatsz.


Egyéb lista a leghosszabbakról: [link]

2016. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak a felsoroltak láttam, de koszi válagatok ezek kozül
2016. jan. 28. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hosszú kell, akkor egyértelműen a One Piece.


Ha rövidebb is megteszi, akkor pedig mindenképp a Fullmetal Alchemist Brotherhood.

2016. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 László Próféta válasza:
Grisaia no kajitsu, Isekai no Seikishi Monogatari, Fullmetal Alchemist, Highschool DxD, Jormungand, Kidou Senshi Gundam SEED, Nadia - The Secret of Blue Water, Tenchi Muyo, Tenchi Muyo! GXP, Tsubasa Chronicle, Űrzavar - Time Jam: Valerian & LaurelineZetsuen no Tempest: The Civilization Blaster, Vandread, To Aru Majutsu no Index, Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai, MM!, Mobile Suit Gundam 00, stb stb
2016. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!