Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Puella Magi Madoka Magica-na...

A Puella Magi Madoka Magica-nak melyik évadja az ahol Mami Tomoe megöli Charlotte boszorkányt, ha jól láttam a videóból, Akemi Homurával?! :O

Figyelt kérdés
Itt a link! https://www.youtube.com/watch?v=6aaQIvZdU6U 00:55 percnél

2016. jan. 29. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Madoka egy évados, van még hozzá egy film, szerintem abban volt ez a jelenet:

[link]

2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak mert nagy trauma volt nekem amikor Charlotte megölte Mami Tomoe-t és most megnézném hogy hogy nyírja ki a szemetet, még ha a barátja is lesz az a kis boszorka a Rebellion-ban!
2016. jan. 30. 11:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem a Rebelliont és az Eternal-t, de nem volt sehol se benne az a részlet :/ Most a Begginings-et keresem, remélem abban benne lesz :)
2016. jan. 30. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a rész össze van vágva szerintem nincs ilyenleosztásban rész.


Amúgy 1 évad van + 3 film.

2016. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A három filmből kettő recap, az első a sorozat első felét, a második a másik felét tartalmazza.

Ha a 3. filmben nem volt, akkor tényleg összevágták.

2016. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ENNYIRE JÓL?! Csak mert Mami Tomoe is ott volt, meg Homura is, és teljesen mást volt most Mami Tomoe Tiro Finale-je, én a Begginigs-et néztem volna meg, de nincs fent Google-n, mert 6 6alálatot a google eltüntetett a szerzői jogok miatt! Főleg hogy ott volt a Walpurgis éji csatán is, de őt eltalálta az épület, és hogy ne változzon boszorkává, fejbe lőtte magát ahol volt a Soul Gem-je, ezt tuti nem vágta össze! :O
2016. jan. 31. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:

(Off: "Ennyire jól?"

Szerintem manapság már nem nehéz így összeszerkeszteni egy videót, az egyik legjobb példa erre ez az AMV:

https://www.youtube.com/watch?v=dqtT7egii3Y

Olyan, mintha egy anime lenne, miközben vagy 30 animéből vágták össze aprólékosan a jeleneteket, úgy, hogy észre se lehet venni.)

Az első filmben biztos nem lesz benne, mert az teljesen ugyanaz, mint az anime első fele (maximum grafikailag jobb egy kicsit, meg kivágtak belőle jeleneteket), ezért írtam először, hogy esetleg a 3. filmben lehet ez a jelenet.

2016. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az hogy a Walpurgis éji csatában is benne volt az egész csapat, ez engem teljesen meggyőzött hogy létezik valahol ez a rész, szerintem benne van a Begginingsben, mivel azt a részt nem lehet megtalálni, csak megvenni, olvastam egy lapon, de már nem tudom hogy hol.
2016. jan. 31. 15:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg nincs az a rész, ezt mocskosul jól megcsinálták, viszont azt a részt nem találtam, ahol mami tomoe feje lövi magát :/
2016. jan. 31. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol olvastad, hogy az első filmet nem lehet megtalálni, hanem csak megvenni, mivel én letöltöttem:D SaiyanRivals fordította magyarra mind a három filmet, a letöltéshez regisztrálni kell, ha jól emlékszem:

[link]

2016. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!