Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti szeretitek az Inuyasha-t?...

Ti szeretitek az Inuyasha-t? (Anime)

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézhető, de vannak jobbak még (szellemek) témában, és (shounen) műfajban is.


Ennek ellenére jóval magasabb szinten van mint a mai divatshounenek nagyja.

2016. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hosszan futó (több mint 100 részes) sorozatok közül szerintem a legjobbak közül való, de épp a hossza miatt idővel ez is ellaposodik és repetitívvé válik. Annyira nem, mint némelyik, de összeset talán valami 170 részes, vannak, amiket sokkal inkább elnyújtottak.
2016. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon:)

Szerintem minden otaku ismeri, tehát népszerű is.

Sok részes, nem lehet 6 nap alatt kivégezni.

Bár grafikája nem a legjobb, mivel régi, de a történet szempontjából ez az egyetlen anime aminél ez sosem zavart.

2016. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régen amikor a tv-ben belenézegettem nem igazán tetszett, viszont nem rég az elejétől végignézve megváltozott a véleményem :)


Gyakorivalasz2 nem kilóra adják, egy anime értékéhez semmit sem ad hozzá és semmit sem von le pusztán a terjedelme. A 12 részes sablonnal az a baj hogy nem tud semmi személyiségfejlődés történni és a szerkezet is szinte mindig: bevezetés, elő-főkonfliktus, 11. résztől főkonfliktus. Ha a 12 részes a novella akkor igenis van helye a regényeknek.

2016. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem bejött. Ki nem hagytam volna egy részt sem.
2016. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Nem kilora árulják, tudom, de a személyes tapasztalatom az, hogy 12-13 rész alatt gyakran nem tudnak kellő alapossággal kezelni egy történetet, 100 rész fölött pedig hajlamos vontatottá és/vagy önismétlővé válni. Főleg miután már kimerítette a mondanivalóját és csak a sikert meglovagolni folytatják. Mert az érdemi tartalmat sosem lehet kinyújtani akármeddig. Úgy általában a 24-64 rész közöttieket szoktam a legjobbnak találni. Van idő belemenni a történetbe, karaktereket építeni, felépíteni a fordulato(ka)t és rendesen előkészíteni a lezárást, de még nem olyan hosszú, hogy sok legyen az üresjárat vagy úgy általában ellaposodjon.

2016. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bellus barna válasza:

Igen-igen-igen!!!!

Nagyon szeretem..Persze vannak jobb animék is mert vannak benne idegesítő dolgok de attól még imádom...És azért is ajánlót mert lehet hogy elég hosszú , de minden egyes száll el van várva...Igen jó, én csak ajánlani tudom !

2016. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
InuYasha-nak köszönhetően szerettem bele, ebbe a műfajba 😃 10 évesen láttam először, most 25 vagyok, DVDn meg van, bármikor szívesen megnézem 😀
2016. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kedvenc animém...imádom
2016. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!