Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Hell Girl nevű animéről?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a 3. évad nagyon nyomasztó. De miért? Mi van benne? Ha lehet ne spoiler-kedjetek, vagy kérlek jelöljétek meg előtte egy *SPOILER* szóval. A válaszokat előre is köszönöm.

#anime #spoiler #Hell Girl #jikogou shoujo
2016. febr. 10. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Alapból olyan nyomasztó a hangulata, sokkal jobb mint a mai gagyi műhorrorként eladott gore f*sok. Lásd Tokyo Gúl vagy Akame ga Kill stb..
2016. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a hell girl az elsők között van amit még láttam anno 10 éve 13 éves koromba. A 3. évadra nem nagyon néztem, mert már nem annyira adja vissza a történetet..


az animeaddict nagyjából röviden leírja a lényegét


[link]

2016. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé nyomasztó. Nagyon sajnáltam a főszereplő lányt az elején. De mikor megölte az első embert,ugye azt a lányt aki bántotta... ahogy ő meghalt nekem rossz érzésem lett. Nem úgy értve hogy sajnáltam vagy valami de nagyon nyomasztó
2022. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Mondjuk ez még az első évad, de nekem mindegyik elég nyomasztó. Főleg a háttérkörnyezet

2022. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első évadot láttam még csak, nekem nagyon tetszett! egyrészt van egy kicsit gagyi, kicsit 80-as évekbeli horrorfilm, kicsit rémtörténetes vibeja, viszont pontosan ezért működik mert gyerekkora óta az ember hall meg mesél ilyen béna kis rémtörténeteket amikhez szerintem hasonlított ennek az animének a hangulata, és pont ezért nagyon féltem főleg a végétől, pedig én kevés horrortól félek. másrészt pedig nagyon érdekes volt számomra a buddhista pokol-képzet, itt nem az van mint a keresztény pokolábrázolások, meg fausti történetek esetén, hogy a főszereplő aki gyarló és összekacsint a sátánnal javíthatna az életén, lehetne neki jobb, de nem teszi meg, megvan a bűne, és jaj, nem állt ellen a kísértésnek és ezért megkapja a büntetését, vagy a másik kimenet pl. Faust esete akinek aztán tényleg nyomora van és azért köt alkut Mefisztóval, és egy pillanat miatt szerzi meg a lelkét, de Isten érte is jön mert kell neki a lelke. itt ami igazán durva hogy azt nem tudjuk meg hogy mi van a pokolban, csak a kaput látjuk, nem tudjuk meg a teljes játékszabályokat (pl. van-e Paradicsom? ki lehet jutni a Pokolból? pl. buddhista pokolból kijutsz de lehet évmilliókig kell szenvedned ha pl. az aviciibe kerülsz, mi van ebben a világban?).


kíváncsi vagyok a többi évadra is ^^

2023. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!