Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok animéket?

Ajánlanátok animéket?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek kifogyni az animékből, bármibe belekezdek, az első egy-két rész után dobom, egyik se fog meg, vagy szögez a képernyő elé igazán.

Valamilyen természetfeletti elemeket tartalmazó, jó és valamennyire egyedi történetűt keresek, amiben van romantika, és nem végig a drámázás megy, hanem lehet rajta nevetni.

Háremektől kérlek kíméljetek, azokat kifejezetten utálom, akár lány, akár fiú van a középpontban. (Na jó, azért a fiúháremekkel annyira nem is lenne bajom, tekintettel arra, hogy lány vagyok, de a legtöbb ilyennek legszívesebben megfojtanám a főszereplőjét, konkrétan egy radírban több érzelem van, mint bennük. Persze mindig lehetnek kivételek, kíváncsian várom őket. :D)

Nyilván a szép grafika előny, de szerintem ez elég relatív, hogy kinek mi számít szépnek.

Ennyi lenne nagyjából, előre is köszi! =^-^=



2016. febr. 14. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


A vándorló palota pont ilyen.

2016. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mostanában kezdek kifogyni az animékből"


Remélem ezt úgy mondod hogy csak ilyen shounen-ecchi szarokat láttál.

2016. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem úgy, azt pont kihagytam véletlenül, hogy ilyesmiktől feláll a szőr a hátamon. (Mondjuk az benne volt, hogy a háremet utálom, és lány vagyok, tehát annyira nincs gusztusom a kivillanó bugyikra, értelmetlen történetre, és nagy mellű lolikra nyáladzani.) A "kezdek kifogyni"-t úgy értettem, hogy nem találok mostanában semmit. Ezért kérdeztem meg, hogy hátha valaki tud valamit, ami jó.

Az elsőnek köszönöm, amúgy is régóta meg szeretném nézni, csak valahogy nem tudtam rávenni magam. De most már meg fogom. :3

2016. febr. 14. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Akatsuki no Yona megfelel a leírásnak, és bár reverse hárem, nem igazán érződik rajta.
2016. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már láttam, OVA-val együtt, egyik kedvencem. ^^ De azért köszi.:)
2016. febr. 14. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Berserk, Rainbow, Mushishi, Monster, Kaiji kötelező művek.
2016. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia. Én figyelmedbe ajánlanám a Shiki-t. A története szerintem eléggé egyedi annak ellenére hogy vámpíros. Nem éppen romantikus a történet, csupán egy nagy szerelmes leányzó van benne. Én személy szerint az egészet elejétől a végéig izgatottan néztem mert számomra elég szomorú, nyomasztó, de mégis jó kis története van.
2016. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Shiki vége sztem csúnyán összecsapott. Egy nagy vérfürdő a végén meg egy cliffhanger... meh. Pedig egy nagyon fas.za krimi horror volt.
2016. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Naruto^^
2016. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sakurako-san no ashimoto ni wa shitai ga umatteiru
2016. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!