Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti hogyan képzelitek el a...

Ti hogyan képzelitek el a Fullmetal Alchemist Testvériség szereplőinek jövőjét?

Figyelt kérdés
A fényképeken túl:)

2016. febr. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Al meg Ed ahogy a végén is láthattunk körbeutazza a környéket, persze ahogy őket ismerjük nem kevés galibába keverednek, főleg Ed mert nagyszájú. :D De sok embernek segítenek és nagyon sokat tanulnak amivel segítenek a körülöttük lévő embereknek.


Amestrisben visszaállították a rendet és a békét az ishvaliak és az amestrisiek között, amit leromboltak újraépítették és egy jó kis közösség alakult ki.


Az öreg aki führer lett végül meghalt (merthát öreg volt) és Roy kapta meg a stafétabotot. Átalakították az országot, hogy ne a katonaságon alapuljon minden.


Xingben Ling nehézségek árán de sikeresen vigyáz a rendre és a többi klánra, így egyik klán sincs hátrányos helyzetben.


Elég boldog véget képzeltem mindennek, főképp azért, mert annyi rossz dolog történt a sorozat leforgása alatt.

2016. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted a Winry-Ed pároson kívül kik jöttek még össze?
2016. febr. 16. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is majdnem úgy képzelem ahogy az előttem író írta. Ed szerintem már komolyabb miután már családja lett, Roy és Riza összejönnek(a kedvenc párosom az animében)Amestris nem háborúzik folyton stb. szóval teljesen happy endesen képzelem. Lehet hogy Al és May kapcsolata is kialakul jobban, de mindenki más befejezést képzel el :)
2016. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is hasonlóan képzelem el. Szerintem a Roy-Riza kapcsolat egyértelmű, de például Lan Fan és Ling tutira nem jöhettek össze, amit viszont sajnálok..
2016. febr. 18. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Első voltam, szerintem is összejöttek Royék végül :D Lingék meg tuti nem jöhettek össze, mert gondolom akkor nem lehetett volna a testőre a csaj.
2016. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Edócsa ***** válasza:

Egyetértek, kivéve Ling és Lan Fan kapcsán. Ling elég nagy hatalomra tesz szert ahhoz, hogy megszerezze, amit akar. Elég kapzsi ehhez. ;)

Al meg May között van valami, a Brotherhood utolsó részében mutatnak egy képet, ahol együtt a család. Ed, Winry, gyerekek, valamint Al és May is.

2016. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!