Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miert kezdtetek el animeket...

B1nc1 kérdése:

Miert kezdtetek el animeket nezni?

Figyelt kérdés
En special kiskoromba neztem a Naruto-t meg a Samankiralyt JetX-en es nagyon tetszettek. Igaz akkor meg nem tudtam mi az az anime meg stb. Aztan ugy kozepsuliba valahogy eszembejutott us ujra elkezdtem nezni a narutot de akkor mar a Shippuden-t is neztem. Amikor utol ertem a reszeket shippudenbe akkor gondoltam kene valami ujat nezni (akkor meg nem lattam eseken kivul semmi mas animet) es akkor megneztem valami oknal fogva a Death Note-ot (asszem egyik haverom ajanlotta). Na es az huzott engem igazan be az anime vilagaba. Azota szerintem mer 100+ anime-t lattam. Veletek, hogy volt?

2016. febr. 17. 03:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Televízióban adták az Inuyashát elkaptuk az 1. részt véletlenül, onnantól kezdve néztük, aztán a helyére jött a Slayers. Nem egyből hanem kb 2 év alatt ismerkedtem meg ezzel a médiummal. Nálam könnyű dolga volt az animéknek, mert engem mindenféle közlési forma érdekel ami történeteket mesél el: filmek, sorozatok rajzfilmek, anime, manga, könyvek (nagy könyvmoly vagyok).
2016. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Gyerekként: Része volt a rajzfilmes műsorsávnak.

Idősebben: Unatkoztam.

2016. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem az anime pálya futásom kezdödöt és befejezödött a Sailormoon, Pokemon, Dragon ball hármassal, lehet hogy néztem volna mást is de a kereskedelmi adón azt hiszem nem ment több és nekem lévő mese csatornákon nem adtak.


Így le szoktam róla, nézek helyettte mást.

2016. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint nálad, Jetix naruto sámán kirány, esetleg pokemon yugi oh, kaleido star meg sok apró. De nem tudtam, hogy mi az, hogy anime. Ugye sajnáltam, hogy a jetix kb 20 részt leadott a narutobol azt annyi, rákerestem és láttam a neten magyar felirattal van. Na el is kezdtem nézni, még egész bejött a japán hang, onnantól teljesen függő lettem, eleinte csak naruto vagy 3x végignéztem már amennyi rész eddig van, de aztán kinyílt a szemem. Death Note, Code Geas, Blue exorcist, Attack of titan, SAO, és még sok anime amiket nagyon imádok, persze kizárórlag japánul. Sajnos ritkán találok olyat ami igazán tetszik évente ha 1-2 ilyen van sajnos.
2016. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kisgyerekként néztem az animéket,persze akkor én sem tudtam mi az.Dragon Ball,Pokemon,Digimon,Yugioh,Naruto,szóval amiket a tv-ben adtak.A Naruto volt a kedvencem és már "végignéztem".Nem lettem nagy animés,kb. csak a Naruto és a Nisekoi fogott meg.
2016. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kb. 7 évesen néztem a Pokemon első évadát, mikor még az RTL Klubbon ment reggelente. Később láttam a Mononoke Hime-t, ami rögtön a kedvencem lett, de igazából csak azután kezdtem el sok animét nézni, hogy végignéztem az Elfen Lied-et, de ekkor már 13 körül lehettem.

Am most 22 vagyok és még mindig meg szoktam nézni egy-egy részt naponta valamiből.

2016. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
a csajom vett rá
2016. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hasonlóan a többiekhez, nekem is kiskorom kedves emléke miatt kezdtem el nézni. Pokémon, Yu-Gi-Oh, Duel Masters, Yu Yu Hakusho, Naruto, BleyBlade, Shaman King, FullMetal Alchemist ezeket adták a TV-ben és eléggé lekötöttek. Majd olyan 14 éves koromban szintén eszembe jutottak, hogy újranézzem. Nem vagyok egy nagy animés, de igyekszem befejezni a Naruto Shippuudent, és most éppen nézem újra a Yu Yu Hakushot. Majd ha végzek eme animékkel, szívesen néznék mást is.
2016. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A death noteról olvastam egyik ismerősömtől egy rövid posztot , majd megnéztem és ez lett a kedvenc animém , mind a 37 rész bejött.

Viszont nem lett belőlem egy nagy animés , DN-on kívül még a Naruto tetszett , de ott már nem az összes rész , kb az elsőtől a 96-ig , majd a 197-től a végéig , a többi szerintem gyenge volt.

2016. febr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Általános iskolás koromban ment régen a Dragon Ball, Pokemon, Inuyasha, majd a Yugioh. Közben külföldi csatornán néztem a Digimont és egy másik animét, amire már alig emlékszem.

Sokkal később, mikor lett sok csatornánk, belenéztem a Narutóba. Érdekes volt, elkezdtem nézni. Majd elkezd a Bleachet és a One Piecet is.

A többi, pl. Death Note, Fullmetal Alchemist, Yu Yu Hakusho, Berserk, pedig már jöttek utána maguktól.

2016. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!