Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Igaz lehet ez? (Fairy Tail-röl)

Igaz lehet ez? (Fairy Tail-röl)

Figyelt kérdés
azt mondták nekem egyszer hogy natsu zeref testvére. azután az egyik barátom mondta hogy zeref testvére az igazi Natsu meghalt és zeref hozta létre azt a natsu-t akiröl most szol az egész . igaz lehet ez?

2016. márc. 4. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ige, és nem, majd még kiderül mi a pontos igazság.
2016. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem :/
2016. márc. 4. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Már kiderült az igazság, nem tudom, hogy az első kommentelő miről beszél. Leírom, hogy miről van szó, de csak akkor olvasd el, ha téged nem zavarnak a spoilerek.



Natsu Zeref öccse volt, de még nagyon fiatalon meghalt. Zeref pont Natsu halála miatt kezdte el kutatni a felélesztéssel kapcsolatos mágiát miközben Natsu testét éppen tartotta. Nagyon jó képességű varázsló volt, és sikerült is eredményeket elérnie, de itt most ugrok egy picit, nem akarom az egészet elmesélni.

A lényeg, hogy miután halhatatlan lett az első démont, Natsu testének felélesztésével hozta létre, így Natsu részben démon, részben ember (ezért képes idősödni, nem úgy mint a többi démon).

2016. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 2. már megijedtem ,hogy ezt mondták nekem meg valami olyat hogy natsu ha megöli zerefet ő is meghal meg stb de köszönöm neked
2016. márc. 4. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Az is igaz, Zeref mondta Natsunak az egyik fejezetben.

(Mondjuk tuti kitalál valamit Mashima, hatalmas felháborodás lenne, ha kinyírná Natsut.

2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi kiderülhet.
2016. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak azok a fejezetek amiből kiderülnek az infók:

[link]

[link]

2016. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bacskai Kitti válasza:

(Spoilert tartalmaz)

Natsu Zeref testvére. Mint írták ő meghalt 400 évvel ezelőtt és a Zeref belőle teremtette meg E.N.D-et a legerősebb démont.

Azért utazik a jövőbe (több Sárkányölővel együtt), hogy legyőzzék Acnologiat.

2016. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!