Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, tudnátok Tetsuya...

Animések, tudnátok Tetsuya Kuroko (Kuroko no Basket), Leonardo Watch (Kekkai Sensen) és Ryuugamine Mikado (Durarara) hoz hasonló karaktereket animékben?

Figyelt kérdés
Úgy értem fizikailag nem feltétlenül erős de valami olyasmit birtokol amitől még is szükség van rá. És a nem úgy gondoltam hogy nagy adag jellemtelen szerencsétlenségnek kell lennie... hanem inkább a tiszta erkölcsű gondolkodás módja teszi egyedivé...Na jó egy kicsit már én is belezavarodtam a leírásomba...Szóval örülnék ha ilyen animék címeiben segítenétek... (az anime műfaja igazából mindegy...de minél viccesebb annál jobb) (15/L)

#anime #karakter #Durarara #Kuroko no basuke #Ryuugamine Mikado #Tetsuya Kuroko #Leonardo Watch
2016. márc. 12. 15:14
 1/1 Cukor chan válasza:
Szerintem ahogy értettem a "Free" és a "Hidan No Aria" tetszene neked. Szerintem jó animék nekem nagyon tetszetek :D
2016. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!