Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Én azt hallottam, hogy RTL...

Macix10 kérdése:

Én azt hallottam, hogy RTL Klub-nál van a Naruto Shippuden és a Fairy Tail jogai igaz lehet? A Mediatoon Distribution oldal szerint igen? Látni az RTL Klub logoját, lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt van a Medatioon Distribution-os link.

[link]

[link]

Az RTL Klub logója is ott van.

2016. márc. 13. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent hallani évek óta. Inuyasha levan szinkronizálva végig, 10 éve rajta ül az RTL. Akkor lesz biztos csak ha már fut.
2016. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolyabb művet ne várjunk tévére. Már megpróbálták többször is.

Lassú a beszerzés, vágják, tudom jó lenne, de én nem hiszek benne. Felnőttek nem néznék se 6 evesknek való szülű nem fogja engedni túl durva.

Mai 30 asok és fitalalok gyerekesnek tartják nem fogják nézni. Sokan tinik közt is így hiszik. Indavideon már végig nézte aki nézte volna. Így gondolják a tévések... Egy két ova még jöhet digi filmre. Korprodukciós lásd disney katicás nevű sorozat...

2016. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a probléma ! Hogy annyiszor át lettünk bas..a hogy már a nagy többség tojik a szinkronos animékre.


Így aztán ha egyszer adnak is valamit, már nagy valószínűséggel az az animés banda se fogja nézni, aki régebben nézte volna.


Na meg a legfőbb dolog az lenne hogy olyan adón kéne adni, ahol a legtöbben elérhetik.


DIGI FILM-je sincs mindenkinek.


Komolyan hogy a búbánatba lehet, hogy minden más országban tudnak adni animéket, Csak nálunk nem. És ha adnak is, akkor mindig csak az ilyen pokémon szerű fosokat !


Így egy idő után még a legelvetemültebb szinkronos anime fannak is elmegy mindentől a kedve.


Nem új animékre van itt szükség !! Hanem retró darabokra, azok olcsóbbak is, és sok nosztalgiázó szerintem örülne, ha végre az össze Lupin MOVI-t láthatná magyarul, nem csak azt a kettőt Na meg a sorozatot.


Az újabbak amugy se érnék meg ,mert nem tudni mikor kaszálják el őket. Drágábbak.


Szóval azokat se értem akik Titánókat akarnak látni. Egy részt ki lenne olyan hülye hogy behózza ugy a sorozatot hogy egyenlőre még a 2. évadról sincs semi hír a MANGA is alig halad. Plusz nem a legdurvábbal kéne kezdeni dolgot.


Mivel a mostani generációnak a többsége nem látott animét a TV-ben ezért inkább finomabb darabokkal kéne kezdeni, nem pont a leg véresebbekkel. De persze legyen egy szint, azért a Pokémon szintű vackokat is hanyagoljuk, már kaptunk belőle ép eleget. Gyerek adókon nyugodtan leadhatnának egy pár regényből adaptált animét. Mindenki jól járna.


A gyereke is , mert nem agyzsibbasztó Spongyabobbal és egyéb szarokkal tömnék a fejüket, a szülök is mert ezeket még ők is nézhetnék a gyerekekkel. Az Anime fannok is valamilyen szinten. És a TV- is mert lenne aki nézi ezeket. Az a szomorú hogy régen adtak ilyeneket hogy VIKI a viking stb Manapság ezeknek az írmagját is kezdik kiirtani a butított 3D-sitett verziójukkal.


A legtöbb régi jó anime sorozatnak már van ilyen 3D-s vacka.


Maja

VIki a viking

Heidi


STB STB.

És ha megnézzük a mostani rajzfilm sorozatok rajz minőséget, elszörnyedhetünk, hogy miféle romló tendenciát mutat.


Az Űrzavar-nak is nem tudom miért volt ilyen kicsi a nézettsége. Egy jó Francia Belga képregényből lett adaptálva. Egészen szépen megvolt rajzolva. (Oké a 3D gagyi volt benne és néha elég szét csúsztak a karakterek) Jó volt a története is. Izgalmas volt


Nekem tetszett.


Szóval az kéne hogy az animések is akik szeretnék hogy legyen már valami a tv- ben kevésbé kell finnyásnak lennie, és nézettséget biztosítani.


Én is hiába nem az én műfajom a CN- en futó Yo Kai örzök mégis nézem annak ellenére is amit össze szerencsétlenkedik vele a CN. (Mert az valami borzalom)


Viszont a TV-seknek is kéne egy fajta hozzá állás, hogy nem át helyezni levenni amit csökken a nézettség, hanem rendesen leadni, és ok , hogy nem a legdrágább Jap verziót veszik, de akkor legalább ne is az Amcsi verziót vegyék, ami agyon cenzúrázott, és stb. Hanem nézzenek még körbe. Az RTL is simán átvehetné a német forgalmasoktól, bár nem sűrűn nézek német verziót így nem tudom mennyire cenzúráznak.


A TV2 is most nagyzol , hogy az MOZI + -nál milyen nagy filmeket vásárolt meg. Ok ha ilyen jól elvannak engedve, akkor Anime filmet is vehetnek egyenesen Japánból.


Mint említettem a LUPIN MOVI-kat, De akár műsorra tűzhetnék a Fiú és a szörnyet is, a Farkas kölyköket. Ezeknek még nagy sikere is lenne. És még értéket is közvetítenek.


Szóval lehetne itt anime, ha mindenkinek változna egy kicsit a hozzáállása. Animéseknek nem rögtön Titánokat, meg egyebeket kéne remélni. TV-seknek meg el kéne kezdeni valahol , mert RTL , TV2 is rendesen elijesztette magától az értelmesebb nézőt a rengeteg szappanopera valóság szar és egyéb dolgokkal. Akik emiatt nem néznek már jó ideje tv-t. Azok már csak egy felvillanó reménysugár miatt nem fogják nézni, tehát először is bizonyítani kell nekik hogy nem egy múló szeszély ez a pár darab anime. Hanem tartósabb dolog. Nekünk meg elvakult szinkronos anime fanoknak azzal kell támogatnunk a tv-seket hogy továbbra is nézzük ha van valami szinkronosan.

2016. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja ha már szóba kerültek a Francia ,Belga ,Japán koprodukciós animék, Marha jó lenne ha a Yoko Tsuno - ból is készülne ilyen. Ott a Japánoknak még több érdekeltségük lenne, mert maga a főszereplő is Japán :P És maga a képregény verzió is tök jó .
2016. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az InuYashá-val kapcsolatban viszonylag hivatalos információnak számít, hogy szinkronstáb árulta el rendezvényen. Miszerint 167 rész szinkronizáltak és csak utána álltak neki a mozifilmeknek. Az RTL el sem kezdte volna a 3. forgalmazói szezont és nem jutott volna 104. rész helyett 113-ig, ha nem lett volna kész végig. Csak hát mivel tojt a 16-os karika szükségességére és ezért triplán bepöccent a médiahatóság, ezért elkaszálták. Az Animax pedig csődöt jelentett. Azt sajnos el lehet felejteni, hogy ez kamu volna.


A felsorolt animékre vszl. csak opcionális jogok vagy lehetőségek voltak. Szerintem az Űrzavar sikeressége esetén első körben az RTL csaphatott volna rá, de az Űrzavar buta ötlet volt tőlük ilyen szempontból és nem váltotta be a reményeket. Így megint nem animéztek tovább. Jelenleg biztosan nincsenek ezek az RTL-nél, ahogyan már InuYasha is "szabad préda" volna.

2020. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!